امروز : شنبه 02 تیر 1397
   
    • نتایج بازی های کشوری ورزشکاران پیوند اعضا

      نتایج بازی های کشوری ورزشکاران پیوند اعضا

      بازی های کشوری پیوند اعضا در جزیره کیش با معرفی نفرات برتر و اعلام رنکینگ کشوری به پایان رسید.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، دومین دوره بازی های کشوری پیوند اعضا با شرکت ورزشکاران 24 استان در جزیره کیش برگزار شد و ورزشکاران در رشته های دو و میدانی، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دارت، اسکواش، بولینگ و دوچرخه سواری با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان بازی ها در بخش بانوان تیم های اصفهان، همدان و کردستان به ترتیب اول تا سوم شدند و استان های تهران، اصفهان و فارس مقام های اول تا سوم بخش آقایان را کسب کردند. نفرات برتر انفرادی بانوان و آقایان در رده های سنی مختلف به شرح زیر معرفی می گردد:
      دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: مریم شریفی- اصفهان- 15.92 ثانیه
      دوم: فاطمه گلریز فردی- اصفهان- 17.41 ثانیه
      سوم: زیبا رفیعی تبار- خوزستان- 20.78 ثانیه
      دو و میدانی- پرتاب توپ- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: زیبا رفیعی تبار- خوزستان- 29.55 متر
      دوم: فاطمه گلریز فردی- اصفهان- 23.18 متر
      سوم: زهره اکبری- چهارمحال و بختیاری- 21.46 متر
      دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: سید امیر بهرامی– اصفهان- 12.65 ثانیه
      دوم: فواد خوزم- کردستان- 12.87 ثانیه
      سوم: بهمن ساعدی فرد- اردبیل- 13.73 ثانیه
      دو و میدانی- 100 متر- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعید منتظرپرچی– مازندران- 11.58 ثانیه
      دوم: مصطفی مستقیم زاده- خوزستان- 12.60 ثانیه
      سوم: موسی خلیفه- فارس- 12.82 ثانیه
      دو و میدانی- 200 متر- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: فواد خوزم- کردستان- 28.46 ثانیه
      دوم: بهمن ساعدی فرد- اردبیل- 29.20 ثانیه
      سوم: شاهین وهاب زاده- اردبیل- 34. 89 ثانیه
      دو و میدانی- 200 متر- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعید منتظرپرچی– مازندران- 24.27 ثانیه
      دوم: مصطفی مستقیم زاده- خوزستان- 26.67 ثانیه
      سوم: محمد نادری- چهارمحال و بختیاری- 37.13 ثانیه
      دو و میدانی- 400 متر- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: داود دارابی– اصفهان- 1:12.16 ثانیه
      دوم: مسلمان نریموسا- خوزستان- 1:19.63 ثانیه
      سوم: اصغر پنداشته- اردبیل- 1:41.00 ثانیه
      دو و میدانی- پرتاب وزنه- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعید بهزادی– مازندران- 8.87 متر
      دوم: جابر تیما- گلستان- 8.62 متر
      سوم: سعیدرضا ذکری- یزد- 7.21 متر
      دو و میدانی- پرتاب نیزه- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعید بهزادی– مازندران- 34.30 متر
      دوم: علی سینا صیادی- کهکیلویه و بویر احمد- 20.33 متر
      سوم: احسان حیدری- چهارمحال و بختیاری- 11.17 متر
      دو و میدانی- پرتاب توپ- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: انعام رهبر– تهران- 66.06 متر
      دوم: قدرت اله کیانپور- خوزستان- 65.20 متر
      سوم: وحید طهماسبی- تهران- 51.67 متر
      دو و میدانی- پرتاب دیسک- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعیدرضا ذکری– یزد- 24.63 متر
      دوم: جابر تیما- گلستان- 20.63 متر
      سوم: احسان حیدری- چهارمحال و بختیاری- 12.17 متر
      دارت- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: مریم فریدونی- همدان
      دوم: الناز ایزدی- اصفهان
      سوم: زهرا علی خاصی- اصفهان
      دارت- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: طاهره شمخانی- همدان
      دوم: اعظم زارعی- اصفهان
      سوم: گلزار بابا خانی- زنجان
      دارت- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: مصطفی آرمزد- همدان
      دوم: زانکو الماسی- کردستان
      سوم: امیر بنیلی- سمنان
      دارت- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: سعید تسلیمی- اصفهان
      دوم: علیرضا بیگی- خراسان رضوی
      سوم: عباس شفعلی- سمنان
      دارت- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: مرتضی افضلی- اصفهان
      دوم: علی تازیکه- گلستان
      سوم: رضا عرب عامری- سمنان
      بدمینتون- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: مریم رحمانی- اصفهان
      دوم: فرشته کوهی- فارس
      سوم: لادن آشنایی- کهکیلویه و بویر احمد
      بدمینتون- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: هایده اسلامی- فارس
      دوم: رضوان نجارزاده- اصفهان
      سوم: مریم بشاش- زنجان
      بدمینتون- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: حسن رضایی- آذربایجان شرقی
      دوم: احمد آق- گلستان
      سوم: علیرضا والی پور- سمنان
      بدمینتون- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: علیرضا روح پرورزاده- اصفهان
      دوم: حمزه پیرمرادیان- اصفهان
      سوم: بهرام اربابی- سیستان و بلوچستان
      اسکواش- رده سنی 20 تا 29 سال
      اول: فتانه فراهانی- مرکزی
      دوم: شیوا سرحدی- تهران
      سوم: سمانه ملکی- مرکزی
      اسکواش- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: مرضیه یارخلجی- تهران
      دوم: اعظم غفاری شریف- همدان
      سوم: سمیه کریمی- همدان
      اسکواش- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: محمدجواد فلاحی- فارس
      دوم: بابک به ور- تهران
      سوم: یونس مهدوی- گلستان
      تنیس روی میز- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: بهاره بیگی- همدان
      دوم: محیا حق نظری- همدان
      سوم: آرزو پارسا- سمنان
      تنیس روی میز- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: مهری اسکندری- مرکزی
      دوم: مرضیه فرح دل- خراسان شمالی
      سوم: شیرین احمدی- کردستان
      تنیس روی میز- رده سنی 19 تا 29 سال
      اول: سید مجتبی احمدی- فارس
      دوم: سینا عسکری- مرکزی
      سوم: جواد قزل سفلی- گلستان
      تنیس روی میز- رده سنی 30 تا 39 سال
      اول: جواد رحمانی پناه- تهران
      دوم: روح اله قموشی رامندی- قزوین
      سوم: دانیال علیجانی- مازندران
      تنیس روی میز- رده سنی 40 تا 49 سال
      اول: بابک فتاحی- اصفهان
      دوم: رامین مهدی نژاد- تهران
      سوم: بیژن مونسی فر- اصفهان
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,587,049
تعداد بازدید امروز : 27,089
تعداد بازدید دیروز : 29,731
آخرین به روزرسانی : 1397/04/02