امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • در جلسه فراکسیون مستقلین مجلس با وزیر ورزش و جوانان

   بهروز نعمتی: وزارت ورزش با حضور سلطانی فر روند مثبتی را در پیش گرفته است

   بهروز نعمتی: وزارت ورزش با حضور سلطانی فر روند مثبتی را در پیش گرفته است

   نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان حوزه‌های مختلف مشکلاتی که در حوزه ورزش در شهر مربوطه خودشان وجود داشت را با دکتر سلطانی‌فر و معاونین ایشان مطرح کردند که به جمع بندی بسیار خوبی رسیدیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از برنا، اعضای فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر مسعود سلطانی‌فر و معاونین این وزارتخانه دیدار و گفتگو کردند.
   بهروز نعمتی عضو هیات رییسه فراکسیون مستقلین بعد از اتمام این جلسه با اشاره به اهمیت تعامل بین دولت و مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس تقریبا در هر هفته با وزرای محترم برای حل مشکلات حوزه‌های مختلف جلسات متعددی را برگزار می‌کنند. جلسه فراکسیون مستقلین مجلس نیز برای حل مشکلات ورزش کشور بود. مشکلات بودجه‌ای که در حوزه ورزش وجود دارد با حضور وزیر ورزش مطرح و بررسی شد و همچنین نمایندگان حوزه‌های مختلف مشکلاتی که در حوزه ورزش در شهر مربوطه خودشان وجود داشت را با دکتر سلطانی‌فر و معاونین ایشان مطرح کردند که به جمع بندی بسیار خوبی رسیدیم.
   وی در ادامه افزود: نیمی از اعضای فراکسیون مستقلین در این جلسه حضور داشتند و مباحث بسیار درخور و خوبی بین دو طرف مطرح شد. دغدغه‌های وزارت ورزش به شفافیت مطرح شد و مشکلاتی که نمایندگان در حوزه انتخابیه خود و چه در کلان کشور است را عنوان کردند. به نظرم هرچه این جلسات بیشتر برگزار شود به روند مثبتی که با حضور دکتر سلطانی‌فر در وزارت ورزش و جوانان شروع شده کمک خواهد کرد.
   عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز با توجه به اینکه موضوع چارت سازمانی وزارت ورزش و جوانان و قانون تشکیلاتی این وزارتخانه مطرح است این جلسات باعث خواهد شد که بتوانیم دغدغه‌های مدیران ورزشی را به خوبی درک کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,611
تعداد بازدید امروز : 23,545
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31