امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان:

   حق پخش تلویزیونی باید نصیب ورزش ایران و باشگاه ها شود/ پرسپولیس و استقلال باید واگذار شوند

   حق پخش تلویزیونی باید نصیب ورزش ایران و باشگاه ها شود/ پرسپولیس و استقلال باید واگذار شوند

   بهروز نعمتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس همچنین عضو فراکسیون مستقلین ولایی معتقد است با یک برنامه ریزی منسجم و تعامل دولت و مجلس و برگزاری جلسات مختلف درباره حق پخش تلویزیونی باید این موضوع مهم حل شود و حق ورزش و باشگاه ها تحقق یابد.

   بهروز نعمتی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در حاشیه دیدار اعضای فراکسیون مستقلین ولایی با دکتر مسعود سلطانی فر پیرامون حق پخش تلویزیونی رقابت های ورزشی اظهار داشت: این موضوع در دوره قبل هم در کمیسیون حمایت از تولید مطرح شد ولی به نتیجه نرسید . در این ارتباط مجموعه ورزش هم باید حمایت جدی از این موضوع داشته باشد بطوریکه با تعامل دولت و مجلس و با یک برنامه ریزی منسجم و برگزاری جلسات مختلف با مسئولین سازمان صدا و سیما این موضوع باید به نتیجه لازم برسد و حق ورزش و باشگاه ها محقق شود.
   نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با تأکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی در قالب تصویب برنامه ششم توسعه و همچنین بودجه ورزش در سال 96 حمایت های بسیار خوبی از وزارت ورزش و جوانان داشته است خاطر نشان ساخت: اکنون نیز آمادگی کمک به این وزارتخانه را داریم و فراکسیون ورزش هم که یکی از قوی ترین فراکسیون های مجلس است همیشه پشتیبانی خود را انجام داده است و نمایندگان با همه توان خود به میدان آمدند تا به این مجموعه کمک کنند و از وزیر ورزش و جوانان هم می‌خواهیم با توجه به مطالبات نمایندگان، در راستای بهبود وضعیت این وزارتخانه و ورزش بصورت جدی قدم بردارد.
   این نماینده مجلس موضوع تحقق خصوصی‌سازی در ورزش را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: از وزیر ورزش و جوانان می‌خواهیم همانطور که پیش از این صحبت کرده بودیم واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را بصورت جدی دنبال کند تا به نتیجه لازم دست یابیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,348,764
تعداد بازدید امروز : 2,715
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31