امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
   
  • سرمربی تیم ملی نوجوانان کاراته : 100 کشور در رقابتهای جهانی حضور دارند / نباید کوچکترین اشتباهی مرتکب شویم

   سرمربی تیم ملی نوجوانان کاراته : 100 کشور در رقابتهای جهانی حضور دارند / نباید کوچکترین اشتباهی مرتکب شویم

   سرمربی تیم ملی نوجوانان کاراته با اشاره به اینکه در رقابتهای جهانی شرایط سخت است و نباید مرتکب کوچکترین اشتباه شد ، گفت: ملی پوشان اعزامی به لحاظ فنی آماده هستند و با تمام توان به جنگ حریفان شان خواهند رفت.

   حسن روحانی، سرمربی تیم ملی نوجوانان کاراته در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته اظهار داشت: 6 مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته ایم که اکثر آنها در شهرستانها بوده و یکی و دو مرحله در تهران اردو داشتیم. البته مرحله آخر اردوی تیم نوجوانان از فردا(پنجشنبه 20 مهر ماه) در تهران آغاز می شود و تا روز سه شنبه 25 مهر ماه ادامه خواهد داشت.
   وی افزود: در اردوی آخر بیشتر روی عکس العمل و تمرینات تخصصی کاراته کاها کار می کنیم. درحال حاضر کاراته کاها از لحاظ بدنی در شرایط خوبی هستند و باید از نظر روحی هم تقویت شوند.
   سر مربی تیم ملی نوجوانان با تاکید بر اینکه کاراته کاها برای رقابت های جهانی نسبت به مسابقات آسیایی دیدارهای تدارکاتی خوبی داشتند، گفت: برگزاری مسابقه تدارکاتی با چند استان ، مبارزه در لیگ کشوری و همینطور مسابقه در تورنمنت ترکیه از نکات مثبت این مرحله اردوها بود که به سطح آمادگی نفرات کمک کرد.
   روحانی گفت: نزدیک به 100 کشور برای رقابتهای جهانی اسپانیا ثبت نام کرده اند و این نشان می دهد مبارزات سختی پیش رو داریم. کوچکترین اشتباهی نباید داشته باشیم و باید بهترین عملکرد را مقابل حریفان از خود نشان دهیم. بچه ها از لحاظ فنی آماده هستند و باید با تمام توان و بدون استرس به میدان بروند تا زحمات چند ماهه خود، مربیان و خانواده شان را جبران کنند.
   وی با اشاره به اینکه مصر، ترکیه، فرانسه، ژاپن و اسپانیا مهمترین و اصلی ترین حریفان در رقابتهای جهانی خواهند بود، گفت: نباید از کاراته کاهای کشورهای روسیه، صربستان و ایتالیا هم غافل بود. به هر حال با حضور در تورنمنت ترکیه نقاط ضعف مان را شناسایی کرده ایم و امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که بتوانیم نتیجه رضایتبخشی در تنریف بدست آوریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,339,541
تعداد بازدید امروز : 23,475
تعداد بازدید دیروز : 27,334
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31