امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • برای نخستین بار در تاریخ اتومبیلرانی ایران

   تیم ملی درگ فردا راهی مسابقات بین المللی ارمنستان می شود

   تیم ملی درگ فردا راهی مسابقات بین المللی ارمنستان می شود

   تیم ملی درگ ایران فردا پنج شنبه برای نخستین بار در تاریخ اتومبیلرانی ایران راهی مسابقات بین المللی ارمنستان می شود.


   به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این تیم متشکل از 7 راننده برتر رقابت های دو سال اخیر کشور است که از سوی کمیته فنی درگ انتخاب شده و عازم این رقابت ها می شوند.
   رقابت های بین المللی ارمنستان با حضور رانندگانی از کشورهای ترکیه ، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان ، گرجستان ، اوکراین و جمهوری اسلامی ایران طی روزهای 23 و 24 مهرماه در شهر ایروان برگزار خواهد شد و اعضای تیم ملی ایران در 400 متر با دیگر رقبای خود برای نخستین بار به رقابت می پردازند .
   همچنین در دیدار محمود صیدانلو و گالیگ آقاجانیان روسای فدراسیون های اتومبیلرانی دو کشور که دیروز در تهران صورت گرفت ، دو طرف اظهار امیدواری کردند که حضور تیم ملی درگ ایران در تورنمنت بین المللی این کشور سر آغاز و سرفصل جدیدی برای برقراری ارتباطات هر چه بیشتر دو کشور در ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری منجر شود . در این دیدار رئیس فدراسیون اتومبیلرانی ارمنستان قول همه گونه مساعدت را در زمینه تسهیل حضور تیم ملی درگ را در این رقابت ها به همتای ایرانی اش داد .
   اعضای تیم ملی درگ ایران را در رقابت های بین المللی ارمنستان این نفرات تشکیل می دهند:
   سامان خنجری با خودوری بیوک و داتسون، امیر حسین میرزایی با خودروی تویوتا، علی شیخ رضایی با خودروی پاترول، امیر ضیایی با خودروی پورشه و نوید یگانه پرست با خودروی 206 توربو و فرزاد شاهرخی به عنوان مربی و سرپرست تیم؛ این رویداد در سه کلاس F/E/C برگزار می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,348,811
تعداد بازدید امروز : 2,762
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31