امروز : دوشنبه 01 مرداد 1397
   
  • محمد پنجعلی :

   فوتبال ایران می تواند در بین شش کشور برتر دنیا باشد/ این پیروزی ها نباید مقطعی شود

   فوتبال ایران می تواند در بین شش کشور برتر دنیا باشد/ این پیروزی ها نباید مقطعی شود

   کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است برد تیم ملی نوجوانان در برابر آلمان بسیار شیرین و غرور آمیز بود و نشان داد خلاقیت فوتبالیست های ایرانی تا چه حد بالا است که می توانند این برد را به ارمغان آورند.

   محمد پنجعلی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت:برد ایران در جام جهانی نوجوانان در برابر یکی از قدرت های برتر فوتبال دنیا آن هم با نتیجه قاطع چهار بر صفر باعث خوشحالی و بسیار شیرین و غرورانگیز است.
   کاپیتان اسبق پرسپولیس ادامه داد: تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های قاره آسیا به مقام چهارم رسید و همین تیم مقابل آلمان به برتری قاطع دست پیدا می کند اما نباید از نظر دور داشت که ما فوتبال آلمان را نبردیم این بازی را با موفقیت سپری کردیم که در نوع خود بسیار ارزشمند است.
   محمد پنجعلی خلاقیت بازیکنان فوتبال ایران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: خلاقیت فوتبالیست های ایرانی بسیار بالاست و در این پیروزی ها نقش عمده ای ایفا می کند اما آنچه مسلم است باید شرایط را برای ادامه موفقیت های این تیم مهیا کرد . چرا که نباید این پیروزی ها مقطعی باشد باید برای موفقیت های بزرگتر که همانا پشتوانه سازی و توجه به نسل فوتبالیست های رده های سنی پایه است ،برنامه ریزی کرد.
   این بازیکن اسبق فوتبال ادامه داد:در فوتبال ایران باید کار ریشه ای صورت گیرد تا موفقیت ها مقطعی نباشد و به جای آن برای موفقیت های پایدار برنامه ریزی کنیم.
   اگر امکانات فوتبال و زیرساخت ها مناسب باشد قطعا همچون والیبال و کشتی می توانیم در جهان هم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم بطوریکه فوتبال ما در صورت کار برنامه ریزی شده و ساختارمند توانایی قرار گرفتن بین شش تیم برتر دنیا را هم دارد . هرچند کار سختی است اما قطعا با تفکر صحیح و حرفه ای می توان به آن دست یافت.
   محمد پنجعلی برخی از ابعاد فوتبال حرفه ای از جمله حق پخش تلویزیونی را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: یکی از مهمترین ابعاد حرفه ای فوتبال ایران دارا بودن باشگاه ها از حق پخش تلویزیونی است که می تواند به رشد فوتبال ایران کمک کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,351,171
تعداد بازدید امروز : 5,122
تعداد بازدید دیروز : 29,983
آخرین به روزرسانی : 1397/04/31