امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
    • نفرات و تیم های برتر بازی های کشوری دیابت معرفی شدند

      نفرات و تیم های برتر  بازی های کشوری دیابت معرفی شدند

      ششمین دوره بازی های کشوری ورزشکاران دیابتی در اصفهان با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

      ششمین دوره بازی های کشوری ورزشکاران دیابتی به میزبانی اصفهان در حالی برگزار شد که کریس توماس رئیس فدراسیون جهانی پیوند اعضا با دعوت مسئولین فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به اصفهان سفر کرد تا از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات گروهی از بیماران خاص باشد. مهین فرهادی زاد دبیر و مسعود شیخی فرد مسئول کمیته مسابقات فدراسیون توماس را در این بازدید همراهی کردند.
      این بازی ها در رشته های تنیس روی میز، دارت، شطرنج و شنا برگزار شد و ورزشکاران در دو رده سنی زیر 25 سال و 25 سال و بالاتر با یکدیگر رقابت کردند.
      بدین ترتیب این مسابقات با کسب رتبه های اول تا سوم در رنکینگ کشوری از سوی استان های اصفهان، خوزستان و قم در بخش بانوان به پایان رسید و استان های اصفهان، قم و همدان در پایان رقابت های مردان رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند. نتایج مسابقات انفرادی به شرح زیر اعلام می گردد:
      تنیس روی میز آقایان- زیر 25 سال
      اول: محمد مهدی پور زینلی- فارس
      دوم: سهند شیخ الاسلام- کردستان
      سوم: عرشیا امانی- آذربایجان غربی
      تنیس روی میز آقایان- بالای 25 سال
      اول: جمال فتاحی- خوزستان
      دوم: جواد ترکیان- اصفهان
      سوم: امان مراد افشین- خراسان شمالی
      تنیس روی میز بانوان- زیر 25 سال
      اول: شهلا محمدی- زنجان
      دوم: آیدا هلاکویی- اصفهان
      سوم: نساء رضایی- همدان
      تنیس روی میز بانوان- بالای 25 سال
      اول: صغری حسنی- اصفهان
      دوم: طاهره غفاری- قم
      سوم: زینب ولدپور- خراسان شمالی
      شطرنج آقایان- زیر 25 سال
      اول: آرین حسینی- کردستان
      دوم: محمدجواد کیانی- اصفهان
      سوم: محمدرضا آشوری- همدان
      شطرنج آقایان- بالای 25 سال
      اول: اردشیر زاهدی- خوزستان
      دوم: ناصر حمیدی- کردستان
      سوم: سیدریحان اله کشفی- فارس
      شطرنج بانوان- زیر 25 سال
      اول: آرزو محسنی- قم
      دوم: فرزانه اسدی- اصفهان
      سوم: نسرین آل یوسف- خوزستان
      شطرنج بانوان- بالای 25 سال
      اول: کژال محبت- کردستان
      دوم: سحر بخشی نیا- خوزستان
      سوم: مریم حمزوی زاد- قم
      دارت آقایان- زیر 25 سال
      اول: سپهر احمدی- اصفهان
      دوم: محمد زرین آبادی- خوزستان
      سوم: مهدی کرمی- همدان
      دارت آقایان- بالای 25 سال
      اول: رسول فرمانی پگاه- قم
      دوم: مرتضی صادقی- اصفهان
      سوم: علی پورحمان- همدان
      دارت بانوان- زیر 25 سال
      اول: زهرا هوشیار- اصفهان
      دوم: شیرین ماسیفی- قم
      سوم: زهرا سادات معصومی- همدان
      دارت بانوان- بالای 25 سال
      اول: الهام حاجی زاده- خوزستان
      دوم: اکرم آقا اسماعیلی- اصفهان
      سوم: اعظم باقران- تبریز
      شنا آقایان- 50 متر کرال سینه- زیر 25 سال
      اول: محمدحسین ذوالمجد حقیقی- فارس
      دوم: رضا عروجی- قم
      سوم: پارسا پاسخی- تهران
      شنا آقایان- 50 متر کرال سینه- بالای 25 سال
      اول: رضا اسحاقی- قم
      دوم: تورج میری- اصفهان
      سوم: احسان آقا محمدی- همدان
      شنا آقایان- 50 مترکرال پشت- زیر 25 سال
      اول: محمدحسین ذوالمجد حقیقی- فارس
      دوم: امیرحسین سبحانی- همدان
      سوم: فربد حسین پناهی- کردستان
      شنا آقایان- 50 متر قورباغه- بالای 25 سال
      اول: تورج میری- اصفهان
      دوم: رضا اسحاقی- قم
      سوم: احسان آقا محمدی- همدان
      شنا آقایان- 50 متر قورباغه- زیر 25 سال
      اول: رضا عروجی- قم
      دوم: پارسا پاسخی- تهران
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,244
تعداد بازدید امروز : 7,874
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25