امروز : پنجشنبه 29 شهریور 1397
   
  • حضور معاون ساماندهی امور جوانان در اجلاس جوانان روسیه

   ارائه پیشنهاد نامگذاری روز دیپلمات جوان توسط تندگویان

   ارائه پیشنهاد نامگذاری روز دیپلمات جوان توسط تندگویان

   محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان که به منظور شرکت در اجلاس جوانان به روسیه سفر کرده است فردا سخنران اصلی این اجلاس خواهد بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان که به منظور شرکت در اجلاس جوانان به روسیه سفر کرده است فردا سخنران اصلی این اجلاس خواهد بود.

   تندگویان با اشاره به موضوعات بسیاری که در حوزه جوانان برای تعامل و همکاری با فدراسیون روسیه وجود دارد تاکید کرد: در آینده بر موضوعاتی که می توانیم همکاری مشترک داشته باشیم بیشتر می پردازیم و امیدوارم بتوانیم همکاری سازنده و تاثیرگذار در حوزه جوانان داشته باشیم.

   دبیر ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با اشاره به سخنرانی فردای خود در اجلاس افزود : جوانان ایرانی کارهای بسیار ارزنده ای انجام داده اند که من فردا روایت گر برخی از آنها خواهم بود و در کنار آن به بیان اقدامات و برنامه های اجرا شده خواهم پرداخت.

   تندگویان در حاشیه این اجلاس دیدارهایی با مدیر برگزاری اجلاس، سفیر ایران در روسیه، معاون بین الملل دانشگاه تهران داشته است و به بحث و گفت و گو در زمینه ساماندهی امور جوانان پرداخت.

   تتدگویان خبر از ارائه پیشنهاد نامگذاری روز بین المللی دیپلمات جوان داد و گفت : ما از اول انقلاب تا کنون دیپلمات های جوان خوبی داشتیم که تاثیرگذاری بین المللی ارزنده ای داشته اند که آقای ظریف تنها یکی از آنهاست . از این رو درصددیم تا با نامگذاری این روز از دیپلمات های جوان تجلیل کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 15,748,330
تعداد بازدید امروز : 1,848
تعداد بازدید دیروز : 18,627
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27