امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • تیم کانون چوگان، قهرمان سومین دوره رقابتهای چوگان (جام دفاع مقدس ) شد

   تیم کانون چوگان، قهرمان سومین دوره رقابتهای چوگان (جام دفاع مقدس ) شد

   تیم کانون چوگان جام سومین دوره رقابت های چوگان گرامیداشت هفته دفاع مقدس را از آنِ خود کرد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان ، فینال سومین دوره رقابت‌های چوگان جام دفاع مقدس روز چهارشنبه ١٩ مهرماه در باشگاه چوگان ذوالجناح ارتش برگزار شد و تیم کانون چوگان توانست با نتیجه 6 بر 5 تیم چوگان ارتش را از پیش رو بردارد و به مقام قهرمانی برسد، تیم خرگوش دره نیز در این رقابت ها به مقام سومی دست یافت . قضاوت ایت رقابتها را پابلو سیرونت از آرژانتین و محمد رضا بهبدی بر عهده داشتند.

   هفته گذشته دیدارهای مقدماتی رقابت‌های جام دفاع مقدس در تاریخ 12 مهرماه در باشگاه ذوالجناح ارتش برگزار شد. این رقابت‌ها در هندیکاپ 8 تا 10 انجام شد و قضاوت دیدارها بر عهده پابلو سیرونت، داور آژانتینی و معین شکوهی بود.

   مراسم اهدای کاپ قهرمانی و جوایز با حضور حمیرا اسدی سرپرست فدراسیون چوگان، امیر سرتیپ محمدی‌فر از پیشکسوتان چوگان نیروی زمینی ارتش، حسین‌پور عضو هیات رییسه فدراسیون ، امیر شکوهی . امیر اصغری ، سرهنگ بیادی ، سرهنگ بهدادفر و دیگر مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

   قابل ذکر است فینال این رقابتها بصورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شد و در کنار این رقابتها توزیع سوالات فرهنگی و ورزشی بین تماشاچیان و خانواده های حاضر بود که به قید قرعه به ١٠نفر از برندگان جوایزی اهداء شد.

   این رقابتها با همکاری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ،هیئت چوگان شمال شرق تهران و فدراسیون چوگان برگزار شد و در پایان از زحمات کلیه عوامل پخش زنده شبکه سوم سیما،کلیه خبرنگاران ،عکاسان و اصحاب رسانه که همواره حامی خانواده چوگان می باشند تشکر و قدردانی می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,444,240
تعداد بازدید امروز : 1,427
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24