امروز : جمعه 30 فروردین 1398
   
  • رئیس انجمن شنا جانبازان و معلولین اعلام کرد:

   حضور 120 شناگر در رقابت های قهرمانی کشور با نظارت IPC / برگزاری دوره های مربی گری، داوری و کلاس بندی با حضور مدرسین بین المللی

   حضور 120 شناگر در رقابت های قهرمانی کشور با نظارت IPC / برگزاری دوره های مربی گری، داوری و کلاس بندی با حضور مدرسین بین المللی

   مجید نوروزی، رئیس انجمن شنا جانبازان ومعلولین از برگزاری بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود، خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین،مجید نوروزی، رئیس انجمن شنا جانبازان ومعلولین از برگزاری بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا که با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شود، خبر داد.
   وی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون گفت: مسابقات قهرمانی کشور شنا در دو بخش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد و 120 ورزشکار از 23 استان کشور در بخش جانبازان و معلولین در آن حضور دارند.
   نوروزی خاطر نشان کرد: رقابت ها در 10 کلاس پزشکی و در رشته های شنای آزاد، کرال پشت، پروانه، قورباغه، مختلط انفرادی برگزار خواهد شد و در آیین نامه مسابقات به هیات های استانی ابلاغ شد تا هر تیم 3 ورزشکار بزرگسال و 4 ورزشکار زیر 18 سال به همراه داشته باشد و به منظور جوان گرایی، هیات های استانی می توانند تمامی ورزشکاران خود را از گروه سنی زیر 18 سال انتخاب کنند.
   رئیس انجمن شنا افزود: تنها در بخش جانبازان و معلولین 120 شناگر حضور دارند که آمار خوبی است و امیدواریم از بین این نفرات بتوانیم استعدادهای خوبی را برای آینده شناسایی کنیم.
   وی گفت: در این مسابقات، رکورد شناگرانی که دارای IPC Code باشند در جدول رنکینگ جهانی به ثبت می رسد و چنانچه این شناگران موفق شوند حد نصاب های مورد نظر برای ورودی مسابقات پاراآسیایی را در این رقابت ها کسب کنند ، ضمن ثبت رکورد در جدول رنکینگ جهانی، سهمیه بازی های پاراآسیایی جاکارتا را نیز بدست می آوردند و البته در حال حاضر تنها 26 شناگر ما دارای امتیاز IPC Code هستند.
   نوروزی در پایان تصریح کرد: در حاشیه برگزاری این مسابقات و به منظور ارتقا سطح مربی گری و داوری رشته شنا در بخش جانبازان و معلولین کشورمان، سه دوره کلاس بندی، داوری و مربی گری با حضور 5 مدرس بین المللی برگزار خواهد شد.
   بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی کشور شنا جانبازان و معلولین طی روزهای 11 و 12 آبان ماه سال جاری در محل استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,618,508
تعداد بازدید امروز : 22,261
تعداد بازدید دیروز : 23,922
آخرین به روزرسانی : 1398/01/30