امروز : پنجشنبه 26 مهر 1397
   
  • امیدوارم خصوصی‌سازی سرخابی‌ها محقق شود؛

   سلطانی‌فر: در حوزه معاونت جوانان، جوانگرایی می‌کنیم/ پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه‌ها هستیم

   سلطانی‌فر: در حوزه معاونت جوانان، جوانگرایی می‌کنیم/ پیگیر حضور بانوان در ورزشگاه‌ها هستیم

   وزیر ورزش و جوانان گفت: زیر ساخت های لازم در کشور برای حضور خانواده ها در ورزشگاه ها وجود ندارد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از برنا؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره حضور خانواده ها در ورزشگاه ها به خبرنگار برنا گفت: زیر ساخت های لازم در کشور برای حضور خانواده ها در ورزشگاه ها وجود ندارد و هماهنگی های فرهنگی و اجتماعی باید در این زمینه صورت گیرد که در حال پیگیری و انجام آن هستیم.
   وی در پاسخ به سوالی درباره دیدار برگشت پرسپولیس و الهلال عربستان در کشوری ثالث اظهار داشت: فدراسیون فوتبال در حال پیگیری از طریق (CAS) (دادگاه حکمیت ورزش) است تا بتوانیم حکمی بگیریم که تیم های عربستانی را وادار کنیم تا بازی های متقابل در ایران انجام شود.
   سلطانی فر درباره خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: هفته گذشته جلسه ای با مسئولین سازمان خصوصی سازی داشتیم، شیوه ها و روش های مختلف را برای این منظور بررسی می کنیم و امیدواریم بتوانیم بررسی های کارشناسی دقیق تر را به شیوه ای انجام دهیم که این کار محقق شود.
   وی درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس افزود: منتظر گزارش فدراسیون هستیم.
   وزیر ورزش درباره اصطلاح بازیکنان قلیانی اظهار داشت: این ها مسایلی است که کمیته های انضباطی و اخلاق فدراسیون باید رسیدگی کنند و در حیطه مسئولیت فدراسیون فوتبال است.
   وزیر ورزش و جوانان درباره تغییرات در این وزارتخانه خاطرنشان کرد: در حال جوانگرایی در حوزه معاونت جوانان هستیم و سه انتصاب انجام شد که دو مدیر زیر 40 سال انتخاب شدند و امیدواریم که در تعامل بیشتر با NGO ها و بخش های دست اندرکار بتوانیم با هم افزایی و همگرایی بیشتر قدم های اساسی تری را در حوزه حل مشکلات جوانان برداریم. ارتباط ما با NGO ها بسیار نزدیک است و روز گذشته هم جلسه مفصلی با این سازمان های مردم نهاد در تهران و البرز داشتم و این مسیر را در استان های دیگر ادامه خواهیم داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,483,846
تعداد بازدید امروز : 13,975
تعداد بازدید دیروز : 27,058
آخرین به روزرسانی : 1397/07/26