امروز : چهارشنبه 01 فروردین 1397
   
  • دیدار سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون دوچرخه سواری

   سطوتی: دستورالعمل پیوست فرهنگی ویژه اردوهای ورزشی داخل و خارج کشور تدوین می شود

   سطوتی: دستورالعمل پیوست فرهنگی ویژه اردوهای ورزشی داخل و خارج کشور تدوین می شود

   سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از تدوین دستورالعمل پیوست فرهنگی ویژه اردوهای ورزشی داخل و خارج کشور خبر داد و برگزاری دوره­های آموزش اخلاق و منش پهلوانی در میان مربیان ورزشی را از جمله برنامه­های مورد حمایت وزارتخانه اعلام کرد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جعفر سطوتی سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون دوچرخه سواری دیدار و گفتگو کرد.
   در این دیداربر لزوم ترویج ورزش همگانی به عنوان یکی از مهمترین کارهای فرهنگی در حوزه ورزش تأکید شد.
   سطوتیدر این نشست ارتقای سطح فرهنگی مربیان ورزشی را عاملی دانست که می­تواند به ارتقای سطح فرهنگ و اخلاق عمومی و حرفه­ای ورزشکاران کمک کند.
   وی ترویج فرهنگ دوچرخه سواری عمومی را به عنوان راهکاری برای حفاظت و بهبود محیط زیست شهری مطرح و بر نقش مهم و تسهیل کننده کمیته فرهنگی فدراسیون­ها در توسعه فعالیت­های فرهنگی در ورزش کشور تأکید کرد.

   وی از تدوین دستورالعمل پیوست فرهنگی ویژه اردوهای ورزشی داخل و خارج کشور خبر داد و برگزاری دوره­های آموزش اخلاق و منش پهلوانی در میان مربیان ورزشی را از جمله برنامه­های مورد حمایت وزارتخانه اعلام کرد.

   فعال شدن سبک زندگی از طریق ورزش­هایی مثل دوچرخه سواری عمومی نیز از جمله راهکارهایی است که سطوتی آن را برای ارتقای سلامت جامعه و بالاخص نسل جوان لازم دانست.

   در این دیدار قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری نیز مربیان ورزشی را بهترین افراد برای توسعه فرهنگی در میان ورزشکاران دانست و از برگزاری دوره ها و کلاس­هایی برای ارتقای سطح فرهنگ و اخلاق در میان مربیان استقبال نمود.
   وی یکی از اهداف و نیازهای جامعه را ترویج ورزش همگانی دانست که دوچرخه سواری خانوادگی و دانش آموزی می­تواند در این مهم کمک کند. آ
   قمری بر لزوم آموزش مردم برای ورزش کردن ارزان تأکید کرد و برنامه­های تلویزیونی را برای فرهنگ­سازی برای ورزش همگانی ضروری دانست.

   رئیس فدراسیون دوچرخه سواری خواهان برخورد قانونی با عوامل تولید و توزیع داروهای نیرو زا و غیر قانونی و غیر بهداشتی در کشور شد.
   در خاتمه سطوتی از اقدامات فرهنگی صورت گرفته در فدراسیون قدردانی کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,424,992
تعداد بازدید امروز : 16,944
تعداد بازدید دیروز : 15,080
آخرین به روزرسانی : 1397/01/01