امروز : جمعه 31 فروردین 1397
   
  • مراسم افتتاح سالن دوومیدانی شهدای بروجن

   دکتر سلطانی فر: سرانه ورزش کشور پایین نیست، باید مدیریت بهره برداری از امکانات ورزشی تقویت شود

   دکتر سلطانی فر: سرانه ورزش کشور پایین نیست، باید مدیریت بهره برداری از امکانات ورزشی تقویت شود

   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به سرمایه گذاری و برنامه ریزی های مدون در رشته های پایه به ویژه دوومیدانی، گفت: با نگاه جدی تر به ورزش های مادر می توانیم سهم بیشتری در کسب مدال داشته باشیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر در مراسم افتتاح سالن دوومیدانی شهدای بروجن، گفت: به مردم خوب استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان بروجن برای داشتن یکی از زیباترین سالن های ورزشی کشور تبریک می گویم که به برکت و تلاش دولت، سازمان های ملی و مدیران استانی به بهره برداری رسید. این سالن هدیه ما به مردم خوب استان است.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به سرمایه گذاری و برنامه ریزی های مدون در رشته های پایه به ویژه دوومیدانی، افزود: زمان آن رسیده که با نگاه جدی تر به ورزش های مادر بتوانیم سهم بیشتری در کسب مدال داشته باشیم و سرمایه گذاری کنیم.
   وی با بیان این که در سایر رشته ها هم تمرکز کامل داریم و به مرور یکی پس از دیگر فضاهای ورزشی آن تکمیل و افتتاح می شود، خاطرنشان کرد: ۴۵ استادیوم ۵ هزار نفری در شهرهای کوچک در حال ساخت بود که توانستیم تعدادی از آن ها را افتتاح کنیم.
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: در کشور کمبود زیر ساخت نداریم؛ مهم این است که با تقویت مدیریت بهره برداری از این امکانات استفاده بهتری شود. استان چهارمحال و بختیاری نیز با توجه به امکانات خوبی که دارد می تواند میزبان رویدادهای بین المللی باشد.
   وزیر ورزش و جوانان با تاکید به این نکته که سرانه ورزش کشور به هیچ عنوان پایین نیست، گفت: تنها باید تلاش کنیم از فضاهای موجود در سایر ارگان ها و نهادها مانند شهرداری، آموزش و پرورش، دانشگاه ها و نیروهای مسلح قرار دارد استفاده شود و در اختیار ورزش کشور و تربیت قهرمانان کشور قرار گیرد.
   وی موضوع اصلی پس از این افتتاح پروزه های ورزشی را حفظ و نگهداری آن ها دانست و افزود: مقرر شد با همکاری استانداری، اداره کل ورزش و جوانان و سازمان برنامه در این زمینه تمامی اقدامات صورت پذیرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,012,777
تعداد بازدید امروز : 14,412
تعداد بازدید دیروز : 20,669
آخرین به روزرسانی : 1397/01/31