امروز : چهارشنبه 01 فروردین 1397
   
  • حاجی بابایی: در صورت مهیا شدن شرایط، مخالفتی با حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم

   حاجی بابایی: در صورت مهیا شدن شرایط، مخالفتی با حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم

   به اعتقاد نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی برای حضور خانواده ها در ورزشگاه ها باید شورایی متشکل از نخبگان و صاحب نظران ورزشی، قضایی، حقوقی، دینی و فرهنگی تشکیل شود و در صورت مهیا شدن شرایط مخالفتی با حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمیدرضا حاجی بابایی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه در خصوص حضور خانواده در ورزشگاه ها گفت: نکته بسیار حساس و کلیدی است. به نظر می رسد با توجه به ذهنیت جامعه و همچنین با توجه به زیرساخت های موجود باید اتاق فکر و یا شورایی تشکیل شود.

   نماینده مرد همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این شورا باید متشکل از نخبگان و صاحب نظران ورزشی، قضایی،حقوقی، دینی و فرهنگی باشد، افزود: این گروه باید بر روی زیرساخت ها، مبانی پایه و حقوقی این مسئله کار کند، به جمع بندی برسد و نهایتاً نتیجه حاصله را به جامعه ارائه دهد.

   حاجی بابایی خاطرنشان کرد: این که مردم جامعه در هر امری مشارکت عمومی داشته باشند خوب است فقط این جا بحث شرایط ، زمینه ها، مکان ، نوع رفت و آمد و روش ها مطرح است

   وی با تاکید به این نکته که به هیچ مقوله اجتماعی نباید به صورت سیاه و سفید پرداخته شود، گفت: باید تمام چالش ها در فضایی منطقی بررسی و رصد شود؛اگر لازم است، شرایط را فراهم کنند تا همه احساس آرامش کنند.این شرایط می تواند تاثیر بسزایی در نوع اخلاقی شدن ورزشگاه ها نیز داشته باشد و اگر شرایط شرعی و قانونی مهیا باشد من مخالفتی ندارم

   نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا مایلید در صورت فراهم شدن شرایط با خانواده در ورزشگاه ها حضور یابید گفت : از سوی خانواده نمی توانم تصمیم بگیرم اما اگر هر کسی که خانواده اش در شرایط و اماکنی که آسیبی به آن وارد نشود قرار گرفت، می تواندحضور یابد و عکس این قضیه نیز صدق می کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,424,963
تعداد بازدید امروز : 16,915
تعداد بازدید دیروز : 15,080
آخرین به روزرسانی : 1397/01/01