امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • احمدی: عمده پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کشور تکمیل می‌شود

   احمدی: عمده پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کشور تکمیل می‌شود

   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان گفت: بخش عمده پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کشور تکمیل می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ عبدالحمید احمدی ظهر دوشنبه در آئین افتتاح سالن چند منظوره شهدای آبگرمک شهرستان جم اظهار داشت: توجه به ورزش و توسعه ورزش به عنوان یکی از اولویت‌های مهم دولت در دستور کار است.

   وی اضافه کرد: در همین راستا برنامه‌های متنوعی در سطح کشور تدوین شده است که حاصل این برنامه‌های بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی و همچنین توسعه ورزش خواهد بود.

   احمدی از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در نقاط مختلف کشور خبر داد و افزود: تلاش دولت بر تکمیل پروژه‌های ورزشی است و تا پایان دولت دوازدهم شاهد تکمیل بخش عمده‌ای از پروژه های ورزشی کشور خواهیم بود.

   معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: جم امروز در کشور با تیم پارس جم شناخته شده است و این موفقیت بزرگی برای این شهرستان است.

   وی با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های بزرگ شهرستان جم سرکار خانم الماسی نماینده مردم در مجلس است گفت: این نماینده مجلس حمایت‌های ویژه‌ای از حوزه ورزش دارند که زمینه را برای توسعه ورزش فراهم می‌سازد.

   آئین افتتاح سالن چندمنظوره ورزشی شهدای آبگرمک با حضور معاون وزیر ورزش، مسئولان استان و شهرستان جم برگزار شد.

   صبح امروز نیز دو پروژه ورزشی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با حضور معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان کلنگ‌زنی شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,499,454
تعداد بازدید امروز : 10,858
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27