امروز : چهارشنبه 01 فروردین 1397
   
  • دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و شورای معاونین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس

   دیدار مدیرکل ورزش و جوانان و شورای معاونین با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس

   به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش ، مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه اعضای شورای معاونین با آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در محل دفتر وی دیدار نمودند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان،غلامعلی دانشور در این نشست اظهارداشت: به همت روسای ادارات شهرستانها طی شش ماهه امسال موفقیت های بسیار خوبی در این راستا کسب شده است.
   وی ادامه داد:در سال 95 در ،9 شاخص نیز اداره کل ورزش و جوانان استان جز استانهای برتر شناخته شدبم.
   مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان اظهارکرد: بیش از نفر به اردوهای تیم ملی در 16 رشته مختلف ورزشی دعوت شدند که 32 نفر از آنها به عضویت تیم ملی درآمدند.
   دانشور با اشاره به اینکه درزمینه ساخت و سازهای ورزشی،حرکتهای بسیار خوبی شکل گرفته است گفت:بنده به همه شهرستانها سرکشی دارم و در اکثرشهرستانها حداقل دوبار در شش ماهه جاری بازدید نموده ایم.
   مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان همچنین از کسب 165 مدال رنگارنگ از سوی ورزشکاران هرمزگانی در میادین مختلف در 6 ماهه نخست امسال خبر داد و عنوان داشت: هم‌اکنون دو بانوی هرمزگان با نام‌های هدیه کاظمی و کیانا کمال زاده که در مسابقات بین‌المللی قایقرانی در چین به همراه تیم ملی حضور دارند، موفق به کسب 5 مدالطلا، نقره، برنز شده‌اند و افتخار بزرگی را برای کشورمان و استان هرمزگان خلق کردند.
   دانشور افزود: در حوزه جوانان 25 سازمان مردم نهاد در شاخص های مختلف فعالیت دارند و در سالی که گذشت 70 جلسه ستاد ساماندهی جوانان در بندرعباس و سایر شهرهای استان تشکیل شده است.
   نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس در این نشست ضمن تشکر از دانشور مدیرکل ورزش و جوانان اظهارامیدواری کرد: باید بین قدرت بدن و روح ارتباط برقرار شود،این قدرت را اگر با قدرت دیگری ضمیمه کردیم مردانگی کرده ایم و ورزشکار واقعی کسی است که از غیبت، تهمت و افترا خودداری کند.
   آیت الله غلامعلی نعیم آبادی تصریح کرد: در حوزه ورزش و جوانان باید باهم دوست باشیم و امیدوارم در سال بعد ورزشکاران آمارشان بیشتر باشد و روز به روز شاهد رشد کمی و کیفی در دو حوزه ورزش و جوانان در سطح استان باشیم
   وی با بیان اینکه باید از فضای تربیت بدنی در جهت از بین بردن ناهنجاریها وآسیبهای اجتماعی استفاده برد اظهارداشت: مشکل جامعه ما بی تحرکی است در صورتی که راه رفتن ، پیاده روی ،قدم زدن،خود نمونه ای از سلامتی است و در مسیرهای کوتاه بجای استفاده از وسیله نقلیه شخصی باید از راه رفتن و پیاده روی استفاده کنیم زیرا سلامتی جسم و روح را دربرمی گیرد.
   امام جمعه بندرعباس با اشاره به سخن پیامبرکه می فرماید بهترین دارو برای درمان بیماریها راه رفتن است، بیان داشت: بی خطرترین ،مفیدترین و بهترین کار راه رفتن و پیاده روی است.
   نعیم آبادی با بیان اینکه مسئولان ورزش بهترین فرصت را برای ترویج فرهنگ صحیح آن را دارند اظهارداشت: میدان ورزش باید میدان مردانگی و شجاعت باشد ،کسی که ورزشکار است با آبروی مردم بازی نمی کندو در همه زمینه ها باید الگوی جوانمردی باشد.
   وی در پایان یادآور شد: باید در جهت توسعه و ترویج ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی تلاش کنیم تا هر چه بیشتر این ورزش در استان و کشور نمود داشته باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 11,424,913
تعداد بازدید امروز : 16,865
تعداد بازدید دیروز : 15,080
آخرین به روزرسانی : 1397/01/01