امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • دیدار سرپرست دفتر امور فرهنگی با رییس فدراسیون ورزش ناشنوایان

   سطوتی: باید از ظرفیت ورزش برای ارتقای شادی و نشاط در جامعه استفاده کنیم

   سطوتی: باید از ظرفیت ورزش برای ارتقای شادی و نشاط در جامعه استفاده کنیم

   سرپرست دفتر امور فرهنگی در دفتر فدراسیون ورزش نابینایان با کریمی رییس این فدراسیون دیدار کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سرپرست دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با کریمی رییس فدراسیون ورزش ناشنوایان دیدار و گفتگو کرد.
   دراین دیدار سطوتی بر این نکته که بیان دیدگاهها و رویکردهای فرهنگی باعث ایجاد تعاملات فرهنگی بهتر خواهد بود تاکید نمود و بحث اخلاق را از موضوعات برجسته و اولویت دار در ورزش عنوان کرد .
   وی با ذکر اینکه موضوعات فرهنگی بسیار گسترده است و فراتر از برخی مناسبت­ها باید بدان رسیدگی کرد،اظهار داشت: برای توسعه فعالیت­های فرهنگی باید از ظرفیت سایر دستگاه­ها و نهادها چه در بخش دولتی و چه در بخش غیردولتی و حتی کمک­های مردمی استفاده کرد.
   ایشان در ادامه تقویت منابع و اعتبارات فرهنگی در بخش ورزش را مهم دانست و به موضوع استفاده از ظرفیت ورزش برای ارتقای شادی و نشاط در جامعه اشاره نمود.
   سطوتی با بیان اینکه حوزه فرهنگی و رویدادهای فرهنگی می­تواند نقش مکمل برای ارتقای قابلیت­های معلولین و جانبازان را داشته باشد اعلام نمود که با تشکیل کمیته امور فرهنگی فدراسیون­ها هماهنگی و هم افزایی ملی برای کار فرهنگی را بالا خواهیم برد.
   در بخشی دیگر از این دیدار رئیس فدراسیون ناشنوایان ضمن توضیح این مطلب که فدراسیون ناشنوایان 17 رشته ورزشی دارد و در المپیک تابستانی از بین 98کشور رتبه هفتم را کسب نموده است اظهار داشت: فدراسیون ناشنوایان در زمینه توجه به مباحث فرهنگی نسبت به سایر دستگاه­ها جلوتر عمل نموده است. و علیرغم اینکه اعتبارات کفایت نمی­کند ولی نسبت به موضوع فرهنگ بی تفاوت نبوده و فعال بوده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,612
تعداد بازدید امروز : 1,893
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02