امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • رییس کمیسیون عمران مجلس: دکتر سلطانی فر مدیری اجرایی است و مسائل کیفی و فنی را در نظر دارد/ کمیسیون عمران همراه وزارت ورزش و جوانان است

   رییس کمیسیون عمران مجلس: دکتر سلطانی فر مدیری اجرایی است و مسائل کیفی و فنی را در نظر دارد/ کمیسیون عمران همراه وزارت ورزش و جوانان است

   رئیس کمیسیون عمران مجلس، این کمیسیون را همراه وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: امروز به دلیل نیاز جامعه و‌ جوانان قصد داریم ‌فضاهای ورزشی را کنترل کنیم تا فضای امن و با کیفیتی برای جوانان فراهم شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا رضای کوچی نماینده جهرم در نشست کمیسیون عمران مجلس که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد ، از اقداماتی که برای مجموعه ورزشی آزادی به منظور بازسازی و مرمت آغاز شده به نیکی یاد کرد و تسلط دکتر سلطانی فر را به عنوان مدیر با سابقه اجرایی بالا بر موضوعات مختلف ورزشی ستود .

   رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضرورت توجه به اماکن ورزشی را متذکر شد و تصریح کرد: آنچه مسلم است، عرصه ورزش به دلیل مقوله مهم برای سلامتی و عرصه ای که مورد توجه جوانان قرار دارد مورد حمایت مجلس نیز هست به همین دلیل باید فضاهای ورزشی را کنترل و نظارت کنیم تا به فضای امن و کیفی تبدیل شود.

   وی به اهمیت کیفی سازی اماکن ورزشی تاکید کرد و اظهار داشت: در احداث و بازسازی اماکن ورزشی با عنایت به اینکه اعتباری هزینه می شود باید در زمینه فنی و کیفی سازی آن توجه ویژه ای صورت گیرد.

   رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون ورزش را مورد توجه خاص قرار داده است بطوریکه مصوبه ٢٧صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده نیز پیشنهاد این کمیسیون بود و از این پس نیز درخواست ما در کمیسیون عمران مجلس نیز تاکید بر توسعه متوازن پروژه های عمرانی است تا مردم در اقصی نقاط ایران از امکانات ورزشی بهره مند شوند .

   وی با اشاره به کمبود بودجه های دولتی برای احداث پروژه های ورزشی، استفاده از بخش خصوصی در اتمام و احداث اماکن ورزشی را خواستار شد .

   محمد رضا رضایی کوچی از تسلط دکتر سلطانی فر در عرصه مدیریت وزارت ورزش و جوانان ابراز رضایت و تصریح کرد: دکتر سلطانی فر به واسطه سالها حضور در مدیریت اجرایی کشور خوشبختانه با قدرت و تسلط موضوعات مختلف را مدیریت می کند و ما از این بابت مشکلی نداریم . دکتر سلطانی فر مدیری اجرایی است که حتما مسائل کیفی و فنی را در نظر دارد لذا باید فدراسیون ها را تقویت کند تا از پتانسیل مردمی بیشتر و بهتر استفاده کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,537,794
تعداد بازدید امروز : 13,615
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29