امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • دامادی: با مساعدت مجلس بودجه ای جداگانه برای بازسازی ورزشگاه آزادی تخصیص داده می شود

   دامادی: با مساعدت مجلس بودجه ای جداگانه برای بازسازی ورزشگاه آزادی تخصیص داده می شود

   عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طبیعتا بازدید نمایندگان مجلس از مجموعه های ورزشی می تواند نگاه مجلس به رشد بودجه عمرانی ورزش را ویژه تر کند ، 160 میلیارد تومان نیاز است که ورزشگاه آزادی بازسازی شود که ان شاءالله با مساعدت مجلس شورای اسلامی این کار انجام خواهد شد.

   محمد دامادی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از ورزشگاه آزادی به همراه وزیر ورزش و جوانان، به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه زیرساخت های ورزشی 2 مقوله وجود دارد که باید در نظر بگیریم، یکی ایجاد زیر ساخت و ساخت و ساز ورزشگاه است که در هر سال بودجه ای می طلبد. این بوجه باید برآورد و تنظیم شود و مجلس هم در مورد تخصیص بودجه کمک کند.
   دامادی ادامه داد: بخش دیگری مسائل عمرانی، به نگهداری و حفظ این ورزشگاه ها بر می گردد . برای بازسازی این ورزشگاه شکیل که مهمترین ورزشگاه کشور هم محسوب می شود 160 میلیارد تومان نیاز است که ان شاءالله با مساعدت مجلس شورای اسلامی این کار انجام خواهد شد.
   وی اظهار داشت: ورزشگاه آزادی ورزشگاهی شکیل و قدیمی است و هنوز مانند آن در کشور ساخته نشده و طبیعتا بازدید نمایندگان مجلس از این مجموعه ها می تواند نگاه مجلس به رشد بودجه عمرانی ورزش را ویژه تر کند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,537,932
تعداد بازدید امروز : 13,753
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29