امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • در بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از فدراسیون تیراندازی

   دلخوش: تعامل مناسب مجلس و فدراسیون تیراندازی موجبات این ورزش ملی، مذهبی را فراهم می سازد

   دلخوش: تعامل مناسب مجلس و فدراسیون تیراندازی موجبات این ورزش ملی، مذهبی را فراهم می سازد

   نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در بازدید از امکانات و تجهیزات فدراسیون تیراندازی گفت: مجلس برای ارتقای این ورزش ملی و مذهبی، آمادگی آن را دارد تا با فدراسیون همکاری و تعامل مناسب داشته باشد.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سید کاظم دلخوش پس از بازدید از فدراسیون و مجموعه تیراندازی گفت: با توجه به ارتباط فراکسیون ورزش با بخش های مختلف این حوزه، امروز فرصتی دست داد تا از نزدیک با روند فعالیت ها و امکانات فدراسیون تیراندازی آشنا شوم. در دیداری که با علی دادگر رییس فدراسیون داشتم به اتفاق همکاران بازدیدی از امکانات، سالن های تیراندازی و مجموعه های مرتبط داشتم و باید بگویم روند کار مطلوب و قابل تامل است.
   وی ادامه داد: امکانات زیربنایی خوبی در این فدراسیون فراهم است و بایستی با تلاش برای جذب افراد و علاقمندان به این رشته، کوششی مضاعف به خرج داد تا شاهد رشد این ورزش ملی و مذهبی باشیم ، ما هم به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس فراکسیون ورزش این آمادگی را داریم تا برای رشد و ارتقای این ورزش ملی و مذهبی، تعامل مناسب و همکاری خوبی را با این فدراسیون ایجاد کنیم.
   نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در قانون برنامه ششم مصوبه خوبی داریم که سرمایه گذاران اعم از حقوقی و حقیقی در بخش های مختلف تولیدی که به ورزش کشور کمک می کند می توانند مالیات خود را به این حوزه تزریق کنند که این مهم نیاز به مجوز وزیر ورزش و جوانان دارد. با این شیوه کمک بسیار خوبی به ورزش می شود و خون تازه ای در رگ های این حوزه به جریان می افتد.
   دلخوش در پایان تاکید کرد: ورزش تیراندازی ورزشی سالم و مفرح بوده که نیازمند حمایت و مساعدت است و باید جایگاه آن ارتقاء پیدا کند. مجلس برای این مهم سهیم می شود و آمادگی کمک به این رشته را دارد تا در آینده ای نزدیک بتوانیم پرچم خوش رنگ میهن عزیرمان را در عرصه های بین المللی به اهتزاز در آوریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,363,064
تعداد بازدید امروز : 12,532
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03