امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی آزادی

   مجید کیان‌پور: برنامه ریزی منسجم و ردیف بودجه مستقل برای بازسازی ورزشگاه آزادی ضروری است

   مجید کیان‌پور: برنامه ریزی منسجم و ردیف بودجه مستقل برای بازسازی ورزشگاه آزادی ضروری است

   نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از مجموعه ورزشی آزادی گفت: ضروری است برنامه ریزی منسجمی برای بازسازی, نگهداری و توسعه این ورزشگاه انجام شود که می تواند ردیف مستقلی در بودجه برای آن تعریف شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از مجموعه ورزشی آزادی گفت: در جلسه امروز برنامه های آتی برای بازسازی و نگهداری ورزشگاه مرور شد و در خصوص نحوه تامین بودجه و منابع مالی آن تبادل نظر شد تا ببینیم کمیسیون عمران مجلس چه کمکی به بازسازی توسعه این سرمایه ملی می تواند بکند.
   مجید کیانپور افزود: امروز در خصوص ورزشگاه هایی که بعد از انقلاب در سراسر کشور ساخته شدند توضیحات بسیار جامعی از سوی وزارت ورزش و جوانان ارائه شد. همچنین در خصوص برنامه این وزارتخانه در خصوص بازسازی قسمت هایی از مجموعه ورزشی آزادی تبادل نظر و مقرر شد که کمیسیون عمران به نوبه خود در لایحه سال 97 که از طریق دولت تقدیم مجلس می شود بتواند رایزنی کند تا سهم مناسبی را برای توسعه زیرساخت های ورزشی در نظر بگیرند و اعمال کنند.
   نایب رئیس دوم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه مجلس، کمیسیون عمران و کمیسیون برنامه بودجه توجه ویژه ای به امر ورزش دارند و امیدواریم این برنامه ها اجرایی شود.
   نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس ورزشگاه آزادی را شناسنامه ورزشی و سرمایه ملی کشور دانست و گفت: ضروری است برنامه ریزی منسجمی برای نگهداری و توسعه این ورزشگاه انجام شود که می تواند ردیف مستقلی در بودجه برای آن تعریف شود. این موارد به سلامت جامعه و افراد کمک می کند و باید برای توسعه زیرساخت ها و توسعه ورزش همگانی بیشترین تلاش و هزینه را در جامعه بکنیم.
   کیانپور در پایان در خصوص رویکرد و کمک مجلس برای توسعه زیرساخت ها و امکان ورود خانواده ها به استادیوم های ورزشی گفت: اگر بتوانیم زیرساخت ها را فراهم کنیم کمیسیون عمران بیشترین کمک را در این خصوص خواهد کرد. باید برنامه های مورد نظر در این خصوص ابتدا ارائه شود تا بتوان در مورد ان بحث و بررسی بیشتری انجام داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,537,213
تعداد بازدید امروز : 13,034
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29