امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • پس از دیدار با وزیر ورزش و جوانان

   عباس چمنیان: نگاه ویژه و توام با احترام وزیر، فرصتی طلایی برای استمرار موفقیت های ورزشی است

   عباس چمنیان: نگاه ویژه و توام با احترام وزیر، فرصتی طلایی برای استمرار موفقیت های ورزشی است

   سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان با بیان این که ایجاد شور و نشاط در جامعه، بزرگترین دستاورد موفقیت تیم ملی نوجوانان است، تاکید کرد: نگاه ویژه و توجه توام با احترام وزیر ورزش و جوانان، فرصتی طلایی و ارزشمند برای استمرار موفقیت های ورزشی کشور است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان پس از دیدار با دکتر سلطانی فر ضمن تشکر از نگاه عمیق وزیر ورزش و جوانان به مسائل اساسی ورزش کشور گفت: امروز یک روز بسیار ارزشمند بود به این دلیل که نفر اول ورزش مملکت این فرصت را فراهم کرد تا بنده و ریاست فدراسیون فوتبال در جمع شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان حاضر شویم و در حضور شخص وزیر گزارش مختصری از عملکرد تیم ملی فوتبال نوجوانان ارائه دهیم.
   عباس چمنیان افزود: این دیدار نشان می دهد وزیر ورزش نسبت به فرزندان این مرز و بوم که کسب افتخار کردند نگاه ویژه و توام با احترام دارد و این یک فرصت طلایی برای ورزش کشور است. امیدوارم در سایه برنامه ریزی ها و پیگیری هایی که انجام خواهد شد در آینده شاهد این باشیم که هم در رشته فوتبال که مورد اقبال و علاقه مردم است و هم در سایر رشته ها این موفقیت ها استمرار داشته باشد و در عرصه های بین المللی پررنگ تر از قبل شود.
   چمنیان در پایان ایجاد شور و نشاط در جامعه را بزرگترین دستاورد موفقیت تیم ملی نوجوانان دانست و گفت: کسانی که با تمام وجود برای اعتلای نام ایران تلاش می کنند و زحمت می کشند شایسته احترام و تقدیر هستند و باور دارم با این نگاه ویژه ورزش کشور موفقت های بیشتری به خود خواهد دید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,536,266
تعداد بازدید امروز : 12,087
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29