امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • تندگویان: پیش‌بینی می کنیم به زودی معاونت امور جوانان به شکل مستقل و در قالب سازمان جوانان به کار خود ادامه دهد

   تندگویان: پیش‌بینی می کنیم به زودی معاونت امور جوانان به شکل مستقل و در قالب سازمان جوانان به کار خود ادامه دهد

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت و گو با روزنامه حمایت از پیگیری‌های معاونت جوانان به منظور تفکیک حوزه جوانان از وزارت ورزش و جوانان و رایزنی با نمایندگان مجلس در این خصوص خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفت و گو با روزنامه حمایت اظهار داشت: موضوع لایحه جداشدن معاونت جوانان از وزارت ورزش و جوانان در مجلس در حال بررسی و پیگیری است و با بازخوردهای مثبتی که از نمایندگان مجلس دریافت کرده‌ایم پیش‌بینی می کنیم به زودی این معاونت به شکل مستقل و در قالب سازمان جوانان به کار خود ادامه دهد.
   وی اظهارکرد: جداشدن معاونت جوانان از وزارت ورزش و تصویب لایحه اهداف، وظایف و اختیارات ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، دو موضوع جداگانه هستند که در دستورکار مجلس قرار گرفته‌اند. در حال حاضر آنچه در حال پیگیری آن در مجلس هستیم مربوط به بخش وزارتی ما است؛ ساختار وزارت ورزش وجوانان در حال مصوب شدن در مجلس است و این درحالی است که قبلا اینطور نبود.
   . معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین درباره احتمال برگزاری مجدد جشنواره جوان ایرانی که تحت عنوان «جشنواره حضرت علی اکبر(ع)» برگزار می شد نیز به گفت: جشنواره ای در سال‌های گذشته با عنوان «جشنواره حضرت علی اکبر (ع)» برای جوانان ایرانی برگزار می‌شد که موضوعش در حقیقت، شناسایی استعدادهای برتر حوزه جوانان بود. برنامه جدید ما این است که نه با همان عنوان اما با همان مدل پیشین، جشنواره‌های متفاوتی برگزار کنیم که هدف آن شناسایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جوانان باشد.
   تندگویان اضافه کرد: در واقع ممکن است اسم جشنواره همان نباشد، اما عملا استعدادهای برتر حوزه جوانان در موضوع سمن‌ها، فعالیت‌های اجتماعی و فعالیت‌های علمی شناسایی می‌شود و هر سال هم جشنواره‌های مختلف برگزار و به برگزیدگان لوح تقدیر ارائه خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,537,310
تعداد بازدید امروز : 13,131
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29