امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • دکتر ملک محمدی خبر داد؛

   راه اندازی کلینیک روانشناسی وزشی در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی

   راه اندازی کلینیک روانشناسی وزشی در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی

   دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی کلینیک روانشناسی را از جمله بخش های تخصصی درمانگاه این فدراسیون دانست که به طور منظم به جامعه ورزش خدمات ارائه می دهد.

   به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر تورج ملک محمدی با اشاره به اینکه درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی خدمات تخصصی و متنوعی را با بهره گیری از شماری از بهترین متخصصان کشور ارایه می کند، گفت: یکی از این خدمات روانشناسی است که به طور منظم به جامعه ورزش ارائه می شود. به واقع روانشناسان فدراسیون علاوه بر حضور در اردوها و تمرینات تیم های ملی به صورت گروهی و فردی نیز خدمات و مشاوره لازم را به جامعه ورزش در محل درمانگاه فدراسیون ارائه می کنند.

   دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطر نشان کرد: جنس کار روانشناسی ورزشی بسیار متفاوت با روانشناسی عمومی است و ما با بهره گیری از تخصصی ترین روانشناسان ورزشی، به دنبال آن هستیم که روانشناسی ورزشی را به صورت تخصصی تر دنبال کنیم مثلا برای ورزشکار رشته والیبال روانشناسی از جنس آن ورزش که خود شرایط روانی آن را دنبال کرده باشد، مشاوره دهد یا برای ورزش های وزنی مثل کشتی، تکواندو، جودو و... که وزن و کاهش وزن در ان دخیل هستند، روانشناسی از جنس خود این ورزش ها مشاوره ارائه کند.

   دکتر ملک محمدی با بیان اینکه امیدواریم با این حرکت فضای اعتماد میان ورزشکاران و مسئولان رشته های مختلف و روانشناسی صمیمی و تخصصی تر شود، افزود: علاقه مندان برای دریافت خدمات مختلف فدراسیون از جمله خدمات روانشناسی می توانند از طریق سایت فدراسیون و سیستم نوبت دهی اقدام کنند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,536,763
تعداد بازدید امروز : 12,584
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29