امروز : سه شنبه 26 تیر 1397
   
  • بازدید معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از نمایشگاه مطبوعات

   احمدی: نقش رسانه ها در تحقق اهداف وزارت ورزش و جوانان غیرقابل انکار است

   احمدی: نقش رسانه ها در تحقق اهداف وزارت ورزش و جوانان غیرقابل انکار است

   معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان، با تاکید به این نکته که رسانه ها در جلب مشارکت مردم و تشویق آن ها به فعالیت های ورزشی خوب عمل کرده اند، گفت: بی شک نقش حوزه رسانه در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی انکار ناپذیر است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید عبدالحمید احمدی در بازدید از نمایشگاه مطبوعات، نمایشگاه امسال را بسیار سرزنده و با نشاط دانست و افزود: فعالیت های رسانه ای و استقبال مردم از نمایشگاه مطبوعات حاکی از رضایتی است که وجود دارد.

   معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان حضور رسانه های ورزشی را در نمایشگاه امسال پررنگ عنوان کرد و گفت: بخش ورزشی روزنامه ها و موسسات مطبوعاتی و همچنین رسانه های ورزشی به صورت خاص در این نمایشگاه فعال هستند.

   وی در ادامه اظهار داشت: نقش رسانه ها نقشی بسیار مهم در توسعه فرهنگی کشور و آگاهی بخشی مردم است؛ طبعاً این نقش در تحقق اهداف وزارتخانه که شامل توسعه ورزش همگانی و ارتقا ورزش قهرمانی است غیر قابل انکار است.

   احمدی ابراز امیدواری کرد از این پس نیز شاهد توجه و حمایت اصحاب رسانه از ورزش باشیم تا این حوزه از نقدها و تحلیل های کارشناسی آن ها بهره ببرد.

   رئیس انجمن ورزشی نویسان کشور همچنین از فعالیت مستمر کمیته جوانان این انجمن خبرداد و گفت: به زودی برنامه های این کمیته را اعلام می کنیم چرا که آینده ورزشی نویسان وابسته به حضور جوانان و فعالیت آن ها است و از همین رو برنامه های آموزشی ویژه ای برای جوانان انجمن ورزشی نویسان پیش بینی کرده ایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,191,392
تعداد بازدید امروز : 21,387
تعداد بازدید دیروز : 29,208
آخرین به روزرسانی : 1397/04/26