امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • رحیم زارع: باید به ورزش بانوان نگاه ویژه‌تری شود

   رحیم زارع: باید به ورزش بانوان نگاه ویژه‌تری شود

   رئیس کمیته فوتبال مجلس گفت: وزیر ورزش در این یک سال عملکرد بسیار خوبی داشته است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از برنا، رحیم زارع، نماینده مردم آباده و عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار برنا درباره ارزیابی اش از عملکرد یک ساله وزیر ورزش و جوانان گفت: به نظر من دکتر مسعود سلطانی فر در این یک سال عملکرد بسیار خوبی داشته و یکی از نقاط قوت او تعامل سازنده با بقیه نهادها از جمله مجلس است. با نگاه مقطعی به ورزش و مشکلاتش مخالفیم و معتقدیم باید برای رفع مشکلات، دولت و مجلس باهم تعامل داشته باشند.
   رئیس کمیته فوتبال مجلس افزود: وزیر ورزش و جوانان درباره موضوع حق پخش تلویزیونی در این مدت تلاش های بسیار زیادی کشیده که قابل تقدیر است، همچنین ایجاد و پیگیر مشکلات سمن ها در استان های مختلف از نقاط قوت وزارت ورزش در یکسال گذشته به شمار می رود.
   عضو فراکسیون ورزش در ادامه اظهار داشت: بحث مهم حضور بانوان با حجاب اسلامی در دوران مدیریت سلطانی فر دچار یک انقلاب شد و همین حضور دختران بسکتبالیست نوجوانان کشورمان که پس از 38 سال موفق به حضور در مسابقات آسیایی شدند، گواهی بر این مدعاست و من فکر می کنم عنوان چهارمی این تیم نشان داد ما باید به ورزش بانوان نگاه ویژه تری داشته باشیم.
   وی درباره اولویت های وزارت ورزش و جوانان در برهه فعلی گفت: بحث خصوصی سازی در ورزش و نظام جامع باشگاهداری که می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند، ورزش بانوان، استراتژی ورزش همگانی و ورزش در استان ها در کنار مباحثی همچون وضعیت پیشکسوتان باید از اولویت های وزیر ورزش در دولت دوازدهم باشد.
   نماینده مردم آباده درباره حضور تیم ملی در جام جهانی گفت: فراکسیون ورزش و وزارت ورزش و جوانان به نمایندگی از مجلس و دولت آمادگی تعامل و کمک به تیم ملی را دارند، اینکه ما در جام جهانی حضوری مقتدرانه داشته باشیم یک خواسته ملی است و دارای اهمیت فراوانی است. از این رو نمایندگان مردم در مجلس این موضوع را پیگیری خواهند کرد. فکر می کنم باید در مدت باقی مانده از حاشیه ها به طور کامل جدا شویم و همه برای کمک به تیم ملی اقدام کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,452,241
تعداد بازدید امروز : 9,428
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25