امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
   
  • فضلی: پژوهش ابزاری برای بهبود عملکرد دولت تدبیر و امید د مسیر اقتصاد مقاومتی و آینده نگری است

   فضلی: پژوهش ابزاری برای بهبود عملکرد دولت تدبیر و امید د مسیر اقتصاد مقاومتی و آینده نگری است

   رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان در گردهمایی مدیران کل استانی و ستادی این وزارتخانه در مشهد مقدس گفت: تمرکز در بررسی و ثبت طرح های استان ها در مرکز مطالعات زمینه ای برای توسعه پژوهش در کشور است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا فضلی در این گردهمایی گفت: پژوهش به عنوان پدافند غیر عامل ، هشدار برای بازنگری وهدایت برنامه و اقدامات در جهت ارتقای کارایی و تمرکز بر نیازهای واقعی و پشتیبان مدیران ورزش و جوانان استانهای کشور است.
   رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: پژوهش ابزاری برای بهبود عملکرد دولت تدبیر و امید در مسیر اقتصاد مقاومتی و آینده نگری است. در اولویت های پژوهشی استانی توجه به ویژگی های جمعیتی،اقلیمی ،موقعیت سیاسی اجتماعی و فرهنگی و استعدادهای بالقوه در ورزش مهم است.
   وی افزود: مدیران با توجه به وضعیت موجود استان و تغییرات آینده کشور مانند۱۴۲۰ با ۲۵ میلیون سالمند(بیماری ها و ناتوانی های کهولت) و سهم و نسبت ورزشکاران استان به جمعیت در مدیریت موفق مدیران نقش کلیدی دارد.
   فضلی تاکید کرد: فراخوان ظرفیت های سازمانها و دانشگاه های استان در اجرای فعالیت های مطالعاتی منطبق با ماموریت ما در حوزه ورزش و جوانان راهی به سوی توسعه علمی و بهبود عملکرد است. تمرکز در بررسی و ثبت طرح های استان ها در مرکز مطالعات زمینه ای برای توسعه پژوهش در کشور است
   وی برنامه های پیش روی مرکز مطالعات در سال جاری را چنین عنوان کرد:
   -نشست منطقه ای-تهران و خوزستان
   -همایش هفته پژوهش و معرفی استانهای برتر و برگزیده در هرمزگان
   -کنگره جوانان و خانواده در سیستان و بلوچستان
   -دومین همایش یافته های پژوهشی استان ها در آذربایجان
   فضلی در پایان گفت: درخواست مرکز، مشارکت و حضور مدیران کل در رویدادهای علمی پژوهشی برنامه ریزی کشوری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,588,317
تعداد بازدید امروز : 18,113
تعداد بازدید دیروز : 24,458
آخرین به روزرسانی : 1397/08/01