امروز : سه شنبه 26 تیر 1397
   
  • دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی: نگاه ویژه ای به استان های کمتر توسعه یافته داریم

   دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی: نگاه ویژه ای به استان های کمتر توسعه یافته داریم

   در دیدار دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگلیویه و بویر احمد ، بر توسعه کمی و کیفی خدمات پزشکی ورزشی در این استان تاکید شد.

   به گزارش پایگاه خبری- تحلیل پزشکی ورزشی ایران، دکتر تورج ملک محمدی در جریان سفر دو روزه به استان کهگیلویه و بویر احمد، با محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و گفت وگو کرد.

   در این دیدار دکتر ملک محمدی با اشاره به رویکرد فدراسیون پزشکی ورزشی مبنی بر تمرکز زدایی و تقویت سخت افزاری و نرم افزاری هیات های پزشکی ورزشی استان ها تصریح کرد: برای نیل به این مهم که با هدف توسعه خدمات پزشکی ورزشی در همه نقاط مختلف کشور اجرایی می شود، حمایت ادارات کل ورزش و جوانان استان ها ضروری است.

   دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی یکی دیگر از محورهای فعالیت این فدراسیون را نگاه ویژه به استان های کمتر توسعه یافته دانست و اعلام کرد: در این زمینه تلاش می شود با حمایت های ویژه، رشد چشمگیری در رضایت ورزشکاران استان از خدمات پزشکی ورزشی ایجاد شود.

   در این دیدار همچنین علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به ظرفیت های ورزش این استان و خدمات پزشکی ورزشی موجود در این استان، ابراز امیدواری کرد که با حمایت فدراسیون، هیات پزشکی ورزشی استان بتواند انتظارات جامعه ورزش را برآورده کند.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 14,191,462
تعداد بازدید امروز : 21,457
تعداد بازدید دیروز : 29,208
آخرین به روزرسانی : 1397/04/26