امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • تیم ملی تیراندازی در حال تحول است

   مربی تیم ملی تپانچه: امیداورام در المپیک 2020 به مدال برسیم

   مربی تیم ملی تپانچه: امیداورام در المپیک 2020 به مدال برسیم

   مربی تیم ملی تیراندازی با تپانچه گفت: با توجه به جذب ورزشکاران جوان در بدنه تیم ملی، امیدوارم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بتوانیم به اولین مدال تیراندازی دست پیدا کنیم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، سکینه خدابنده‌لو مربی تیم ملی تپانچه کشورمان درباره آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی گفت:‌ اردوی تیم ملی تیراندازی با تپانچه با هدف کسب سهمیه المپیک نوجوانان در ژاپن و همچنین قهرمانی سلاح‌های بادی بزرگسالان آسیا از روز شنیه 13 آبان ماه آغاز شد که ۲۴ ورزشکار در این اردو دعوت و تا پانزدهم آذرماه به تمرین ادامه خواهند داد.
   وی ادامه داد: ما با هدف جوانگرایی این اردو را آغاز کردیم و اکثر حاضرین از ورزشکاران نوجوان و با استعداد هستند که برای مسابقات آماده می شوند. البته جوانان و بزرگسالان هم در اردوی حضور دارند و افرادی که بیشتر تلاش می‌کنند قطعاً جایگاه بهتری در تیم ملی خواهند داشت.
   مربی تیم ملی تپانچه کشورمان درباره کسب مدال در المپیک اظهار داشت: با توجه به اعزام ورزشکاران جوان به مسابقات برون مرزی و استعداد هایی که در آنان وجود دارد امیدوار هستیم در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مدال برسیم.
   وی در خصوص مشکلات کمبود فشنگ و ساچمه خاطر نشان کرد: با تلاش‌هایی که رییس جدید فدراسیون انجام داده، معضل کمبود فشنگ و ساچمه مرتفع شده و شرایط رو به بهبود است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,919,384
تعداد بازدید امروز : 29,008
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27