امروز : پنجشنبه 26 مهر 1397
   
  • با حضور معاون ساماندهی امور جوانان

   خانه جوان قزوین افتتاح شد

    خانه جوان قزوین افتتاح شد

   معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به همراه زاهدی استاندار قزوین خانه جوان این استان را افتتاح کرد .

   به گزارش اداره کل ورزش وجوانان استان قزوین ،
   در آیینی با حضور محمد مهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، زاهدی استاندار قزوین و همچنین سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان، نخستین خانه جوان قزوین افتتاح و راه اندازی شد.

   این خانه با 600 متر مربع مساحت و صرف سه میلیارد ریال اعتبار برای بهره برداری به عنوان خانه جوان استان تجهیز و تعمیر شده است.

   این خانه با هدف استفاده سازمان های مردم نهاد جوانان استان،ارائه طرح ها،برنامه ها و برگزاری نشست های آنان و به عنوان اتاق فکر جوانان استان قزوین ایجاد و راه اندازی شده است.
   طرح مباحث علمی،فرهنگی و پژوهشی، برنامه ریزی برای مدیریت و تولید محتوا در فضای مجازی، پیش بینی برنامه در راستای نشاط اجتماعی و اوقات فراغت جوانان از دیگر اهداف راه اندازی این خانه است.
   به گفته مسئولان استانی، خانه جوانان در دیگر شهرستان های استان نیز به زودی راه اندازی می شود و در آینده ای نزدیک ساختمان مستقل خانه جوانان نیز احداث و بهره برداری خواهد شد.
   دیدار و گفت و گو با زاهدی استاندار قزوین، نشست صمیمی با دبیران سمن های جوانان استان و حضور در ستاد ساماندهی امور جوانان با ریاست استاندار قزوین از دیگر برنامه های سفر یکروزه معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان کشورمان به قزوین است
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,483,927
تعداد بازدید امروز : 14,056
تعداد بازدید دیروز : 27,058
آخرین به روزرسانی : 1397/07/26