امروز : جمعه 02 فروردین 1398
   
  • با رای اعضای مجمع؛

   رئیس هیئت کاراته استان سمنان انتخاب شد

   رئیس هیئت کاراته استان سمنان انتخاب شد

   در مجمع انتخابات هئیت کاراته استان سمنان با حضور رئیس فدراسیون کاراته ، نرگس افضلی برای مدت ۴ ساله ریاست هیئت کاراته استان را بر عهده گرفت.

   به گزارش سایت فدراسیون کاراته، مجمع انتخابات هئیت کاراته استان سمنان با حضور محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و سایر اعضا ، امروز(چهارشنبه 17 آبان ماه) درسالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار و طی آن نرگس افضلی با کسب 16 رای از مجموع 19 رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات کاراته استان سمنان برای مدت چهار سال برگزیده شد.
   در مجمع انتخابات هئیت کاراته استان سمنان 5 کاندیدا حضور داشتند که حسن رهایی ، احسان مقدم سپهر و مرتضی جانبکلو انصراف داده و رای گیری با نرگس افضلی و مهدی سلامتی برگزارشد که نرگس افضلی با 16 رای به مدت 4 سال دیگر سکان هدایت کاراته استان را برعهده گرفت.
   محمدصادق فرجی در این جلسه از تعامل و همکاری مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان تقدیر و تشکر کرد و گفت : فتاحی در هرجایی که خدمت کردند منشاء خیر و برکت بودند و قهرمانان زیادی را تحویل جامعه داده اند و همچنین در استان سمنان نیز موفقیتهای خوبی را در کاراته داشته ایم .
   رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به موفقیت های کاراته در یکسال گذشته گفت: حضور درخشان در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان که برای نخستین بار تیم ایران در 4 رده سنی به مقام قهرمانی آسیا رسید، موفقیت بزرگ کاراته کاها در بازیهای جهانی در لسهتان و آخرین آن نیز مسابقات قهرمانی نوجوانان، جوانان و امیدهای جهان در اسپانیا، که ایران در جمع 5 تیم برتر جهان قرار گرفت، بود.
   وی افزود: اخیراً نیز در رنکینگ فدرسیون جهانی کاراته ایران به عنوان دومین کشور برتر جهان بعد از ژاپن معرفی شد که این نشان از پتانسیل بالای کاراته ایران در تمام زمینه ها دارد.
   رئیس فدراسیون کارته در ادامه اظهار داشت: در یکسال اینده تیم های ملی در تمامی رده های سنی چندین مسابقات مهم را پیش رو دارند از جمله قهرمانی آُیا، المپیک 2018 جوانان، بازیهای آسیایی و قهرمانی جهان بزرگسالان و لیگ های جهانی که پیش رو دارد که با توجه به ظرفیت فنی بالای کاراته کاهای کشورمان و در سایه برنامه ریزی فدراسیون مطمئن هستیم که موفقیت های کاراته ایران بیش از پیش خواهد بود.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این مجمع، هیئت کاراته استان سمنان را یکی از هیئت‌های مدال‌آور دانست و اظهار داشت: نگاه اداره کل ورزش و جوانان به هئیت‌های مدال‌آور بصورت ویژه است.
   وی در ادامه افزود : ورزش استان پیشرفت رو به رشدی داشته که بعضی از نتایج نه تنها در استان بلکه در کشور بی نظیر بوده است .
   فرزاد فتاحی به نقش تاثیرگذار هیئت کاراته استان در این موفقیتها اشاره کرد و گفت: ورزشکاران استان سمنان 487 عنوان قهرمانی کشور در میادین ملی کسب کرده اند که بیشترین آن مربوط به کاراته بوده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 20,024,998
تعداد بازدید امروز : 16,068
تعداد بازدید دیروز : 13,197
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02