امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی خبر داد:

   تهران میزبان همایش ارائه یافته های پژوهشی استان های منطقه یک کشور

   تهران میزبان همایش ارائه یافته های پژوهشی استان های منطقه یک کشور

   نشست هم اندیشی پژوهشی استان­های منطقه یک کشور، باحضور دبیران شورای پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان استان­های تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، گلستان و مازندران برگزار می­شود.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نشست هم اندیشی پژوهشی استان­های منطقه 1 کشور، باحضور دبیران شورای پژوهش و فناوری ادارات کل ورزش و جوانان استان­های تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، گلستان و مازندران برگزار می­شود.
   بر این اساس فضلی گفت: این هم اندیشی با هدف بررسی چالشها، ارزیابی و تحلیل فرصتهای پیش رو در جهت بالابردن کیفیت فعالیتهای پژوهشی استانهای منطقه برگزار می شود که ضمن آن دبیران شورای پژوهشی نیز گزارش عملکرد فعالیتهای پژوهشی ادارات کل ورزش و جوانان خود را ارائه می نمایند.
   رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد : برگزاری شورای پژوهش اداره کل استان میزبان با حضور مسئولان مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی و همچنین همایش ارائه یافته های پژوهشی استان های منطقه مرتبط با موضوعات پژوهشی ورزش و جوانان توسط مجریان طرح های پژوهشی استانی ارائه می گردد.
   کارگاه های علمی؛« عوارض و موارد احتیاط مصرف مواد مکملهای غذایی در ورزشی» در حوزه مطالعات ورزش و « مشارکت اجتماعی سمن های جوانان؛ چالشها، راهکارها» در حوزه مطالعات جوانان، از دیگر برنامه هایی است که در جریان برگزاری این گردهمایی، ارائه خواهد شد.
   رییس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی با اشاره به نزدیک بودن هفته پژوهش اضافه کرد: مرکز مطالعات به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش در نظر دارد که پس از ارزیابی عملکرد پژوهشی استانها، شورای پژوهشی استانهای برتر و برگزیده در هفته پژوهش اعلام نماید. همچنین اعتبار حمایتی سال 1397 مرکز بر اساس عملکرد استانها در این حوزه تخصیص خواهد یافت.
   لازم به ذکر است هم اندیشی و همایش در روزهای دوشنبه و سه شنبه 22 و 23 آبان ماه سال جاری به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار می گردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,453,392
تعداد بازدید امروز : 10,579
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/25