امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • رئیس فدراسیون جودو کشورمان در قزوین:تعداد پایگاه های قهرمانی جودو در کشور ناکافی است

   رئیس فدراسیون جودو کشورمان در قزوین:تعداد پایگاه های قهرمانی جودو در کشور ناکافی است

   رئیس فدراسیون جودو کشورمان در یدار با علایی مقدم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین،گفت:در حال حاضر هفت استان کشور دارای پایگاه قهرمانی و استعدادیابی مربوط به این رشته هستند که با توجه به استعداد ورزشکاران ما این تعداد ناکافی است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو کشورمان در سفر به قزوین با علایی مقدم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد.در نشست بررسی و ارزیابی ایجاد پایگاه قهرمانی جودو در قزوین که با حضور اردشیر موحد دانش در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد،رئیس فدراسیون جودو کشورمان افزود: با توجه به استعداد بالای ورزشکاران کشورمان در این رشته باید با همکاری مسئولان در استان های مختلف کشور نسبت به ایجاد پایگاه های قهرمانی و استعدادیابی جودو اقدام شود.
   وی اظهار کرد: قزوین نیز از ظرفیت های لازم برای داشتن پایگاه قهرمانی و استعدادیابی برخوردار است که امیدواریم با همکاری مسئولان این استان در این رابطه اقدام شود.
   وی با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی سنگین وزن های جودو کشور در قزوین از فردا سه شنبه، افزود: 18 ورزشکار در نهمین مرحله اردوی سنگین وزن های جودو کشور حضور می یابند.
   درخشان افزود:برگزاری این اردو تا 26 آبان ماه ادامه پیدا می کند.
   رییس فدراسیون جودو در سفر یکروزه خود به استان قزوین از شهرهای تاکستان، اقبالیه و قزوین بازدید کرد و در جریان وضعیت رشته جودو و فعالیت مربیان و ورزشکاران این رشته قرار گرفت.
   وی همچنین نشستی را با روسای هیات های جودو شهرستان های استان قزوین برگزار کرد و از نزدیک با مسائل و مشکلات جودو این استان آشنا شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,493,206
تعداد بازدید امروز : 4,610
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/26