امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • گرشاسبی: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد

   گرشاسبی: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد


   سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس از ادامه فعالیت سرمربی این تیم خبرداد و گفت: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد؛ این موضوع مورد تاکید وزیر و هیات مدیره است.

   حمید گرشاسبی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: با تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان بخشی از مطالبات ما از حامی مالی برای پرداخت درصدی به کادر فنی و بازیکنان دریافت شده و ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت می شود.
   گرشاسبی ادامه داد: تمرینات پرسپولیس با برنامه و منظم دنبال می شود و هواداران اصلا نگران نباشند و با دریافت مجوز حرفه ای گری از کنفدراسیون فوتبال آسیا که با پیگیری مستمر وزیر و رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت از این بابت هم مانند استقلال و تراکتور سازی هم نگرانی نداریم.
   سرپرست موقت پرسپولیس درباره قرار داد برانکو گفت: خود من در این مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت وزیر ورزش و جوانان و هواداران از برانکو، با او جلسه ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره، برانکو در پرسپولیس می ماند چرا که عاشق ایران و عاشق پرسپولیس است.
   گرشاسبی با ابراز تاسف از حادثه زلزله در غرب کشور و جان باختن هم وطنان گفت: هیات مدیره ، بازیکنان و کادر فنی هم در غم آن ها شریک است و انشاالله فردا صبح در برنامه گل ریزان جامعه ورزش کشور در مقابل ورزشگاه شهید شیرودی حاضر خواهیم شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,568,399
تعداد بازدید امروز : 22,653
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/30