امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • میزبانی کبدی قهرمانی آسیا فرصت نشان دادن ظرفیت ورزش در گلستان

   میزبانی کبدی قهرمانی آسیا فرصت نشان دادن ظرفیت ورزش در گلستان

   استاندار گلستان بر برگزاری باشکوه و آبرومندانه رقابت های آسیایی کبدی در استان تاکید کرد و گفت: میزبانی از این مسابقات فرصت مناسبی برای نشان دادن ظرفیت ورزش گلستان در بخش های گوناگون است

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان ورزش گلستان :
   سیدمناف هاشمی عصر یکشنبه 14 آبان 96 در جلسه هماهنگی مسابقات کبدی قهرمانی آسیا در گرگان اظهار کرد: دیپلماسی ورزش؛ کار فرهنگی، شادابی، غرورملی و سرمایه گذاری معنوی است و میزبانی مسابقات بین المللی تاثیر فرهنگی بسیار در استان دارد.
   وی بر لزوم همکاری و هماهنگی همه دستگاه های گلستان برای میزبانی شایسته از این رقابت ها تاکید کرد و افزود: میزبانی از این گونه رقابت ها با شرکت کشورهای گوناگون فقط جنبه ورزشی ندارد و می تواند تاثیر فراوانی در زمینه های دیگر مانند گردشگری و رشد درآمدهای اقتصادی استان داشته باشد
   استاندار گلستان افزود: معرفی جاذبه های گردشگری به کشورهای آسیایی حاضر در این رقابت ها و معرفی فرهنگ اصیل ایرانی ، راه ورود گردشگران خارجی را به استان باز خواهد کرد.
   هاشمی گفت ؛ رونق گردشگری را یکی از برنامه های اصلی گلستان برای رسیدن به توسعه پایدار و افزایش فرصت های شغلی است . این گونه میزبانی ها، در رسیدن به این هدف موثر و یک ضرورت آشکار است .
   استاندار گلستان افزود : یکی دیگر از دلایل ضروری برای میزبانی شایسته گلستان از رقابت های آسیایی ، نشان دادن توانایی های فنی و تخصصی گلستان است .
   هاشمی بیان کرد : کبدی ریشه های عمیق و بلندی در گلستان داشته و نام افتخارآفرینان این رشته همواره با نام گلستان گره می خورد .
   وی اظهار کرد: میزبانی شایسته گلستان از این رویداد مهم ورزشی می تواند آغاز پذیرش میزبانی از رویدادهای دیگر ورزشی در رشته های پرطرفدار باشد
   مدیرکل ورزش و جوانان گلستان هم در این جلسه بر آمادگی کامل استان برای میزبانی ازاین رقابت ها تاکید و گفت: همه مقدمات لازم برای پذیرایی ،اسکان و برگزاری مسابقات این رویداد ورزشی در گلستان مهیا است.
   بهمن طیبی اظهار کرد: گلستان توانایی های زیادی برای برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی دارد که این میزبانی می تواند آغازگر جریان جدیدی در ورزش استان باشد.
   وی بیان کرد : حضور 10 کشور مطرح کبدی آسیا در این رقابت ها تاکنون سابقه نداشته و در گذشته همه رقابت ها با تعداد تیم هایی به مراتب کمتر برگزار می شد که لازم است با میزبانی کامل و شایسته ، ازاعتبار ورزش استان دفاع کنیم.
   رقابت های کبدی قهرمانی زنان و مردان آسیا از اول تا ششم آذر به میزبانی گلستان برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,527,331
تعداد بازدید امروز : 3,152
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29