امروز : یکشنبه 29 مهر 1397
   
  • با رای اعضای مجمع

   رئیس هیئت وزنه برداری استان سمنان انتخاب شد

   رئیس هیئت وزنه برداری استان سمنان انتخاب شد

   در مجمع انتخابات هئیت وزنه برداری استان سمنان ، محمداسماعیل باقری برای مدت ۴ ساله ریاست هیئت وزنه برداری استان را بر عهده گرفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجمع انتخاباتی رئیس هیئت وزنه برداری استان سمنان با حضور فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضای مجمع درسالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار و محمداسماعیل باقری به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
   باقری که چند ماه به عنوان سرپرست هیئت وزنه برداری استان سمنان فعالیت می‌کرد تنها کاندیدای احراز سمت ریاست این هیئت بود که با کسب ۱3 رای از تمامی 13 رای ماخوذه به مدت چهار سال عهده‌دار این سمت شد.
   لازم به ذکر است رئیس مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان سمنان از سوی فدراسیون به مدیرکل ورزش و جوانان استان تفویض اختیار شد.
   همچنین با رای اعضای مجمع مقرر شد تا رئیس هیئت وزنه برداری استان سمنان با اختیار خود اعضای هیئت رئیسه، نایب رئیس و دبیر را انتخاب کند.
   شایان ذکر است در دور روز پایانی این هفته نیز دو مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت وهیئت نابینایان و کم بینایان استان سمنان برگزار خواهد شد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,526,743
تعداد بازدید امروز : 2,564
تعداد بازدید دیروز : 19,305
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29