امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • در بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از پیست اسکی کاکان مطرح شد:

   پیست اسکی کاکان آماده برگزاری مسابقات کشوریست

   پیست اسکی کاکان آماده برگزاری مسابقات کشوریست

   علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه مسئول دفتر فنی و مهندسی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ،مسئول دفتر حقوقی و روابط عمومی اداره کل از روند مرمت ،بهسازی و تعمیرات پیست اسکی کاکان بازدید کرد .

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه مسئول دفتر فنی و مهندسی ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ،مسئول دفتر حقوقی و روابط عمومی اداره کل از روند مرمت ،بهسازی و تعمیرات پیست اسکی کاکان بازدید کرد .
   علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد از روند بهسازی و مرمت پیست اسکی کاکان بازدید و خواستار تلاش بیشتر در جهت آماده سازی این مکان ورزشی شد .
   در این بازدید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و همراهان با حضور در محل پیست اسکی کاکان از نزدیک از روند تعمیرات و اصلاح راه پله ورودی،احداث شبکه گاز رسانی و بهسازی ،تعمیرات بالا بر و اسنوبیل و پیست کوب بازدید کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان پیست اسکی کاکان را یکی از جاذبه های توریستی استان در جذب گردشگر در ایام زمستان ذکر کرد و ورزش اسکی را ورزشی خانوادگی دانست و بر لزوم توجه و حمایت مسئولین در رفع مشکلات این مکان ورزشی تاکید کرد.
   علوی از تخصیص اعتبار صد میلیون تومانی برای رفع مشکلات و کمبودهای این پیست از محل اعتبارات ملی وزارت ورزش و جوانان خبر داد و اظهار امیدواری کرد قبل از شروع فصل سرما و بارش برف ،پیست اسکی کاکان با امکانات مطلوبی در خدمت جامعه ورزش اسکی استان و گردشگران باشد.
   مدیر ارشد ورزش استان در ادامه تصریح کرد:در صورت رفع مشکلات با هماهنگی فدراسیون اسکی کشور ،پیست اسکی کاکان آمادگی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در یکی از رده های سنی آقایان و بانوان را خواهد داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,493,375
تعداد بازدید امروز : 4,779
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/26