امروز : جمعه 27 مهر 1397
   
  • تسلیت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به مناسبت زلزله اخیر

   پیست اتومبیلرانی آزادی آماده دریافت کمک های جنسی و خوراکی است

   پیست اتومبیلرانی آزادی آماده دریافت کمک های جنسی و خوراکی است

   فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پی جان باختن شمار زیادی از هموطنان عزیزمان در غرب کشور و تسلیت به مردم ایران با ابراز همدردی با بازماندگان زلزله زده اخیر ،همگام با سایر اقشار جامعه آمادگی خود را برای کمک به مصیبت زدگان زلزله غرب کشور اعلام کرد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از روابط عمومی فدراسیون ، خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی ایران ضمن عرض تسلیت این حادثه به ملت شریف ایران به ویژه مردم بزرگوار غرب کشور و خانواده‌های مصیبت دیده، طلب شفای عاجل مصدومان، صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان را از خداوند متعال مسئلت می‌کند.
   در همین رابطه محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام کرد این فدراسیون قرار است کمک ها و اجناس تهیه شده با بسته بندی از قبل صورت گرفته : شامل ( خشکبار ، کنسروجات ، پتو و آب و خرما ) را از طریق کاروان اتومبیل های آفرود به مسیرهای صعب العبور و دور از دسترس روستایی انتقال دهد . کمیته های مختلف فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که همواره آماده خدمت به هموطنان ماتم زده مان در چنین روزهای سختی هستند به همراه اعضایشان می توانند موارد کمکی ارسالی بر شمرده را در یک پک بسته بندی شده از قبل صورت گرفته تا بعد از ظهر فردا به مسئول پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی ( اتوبان تهران – کرج ، ابتدای ضلع غربی ورزشگاه آزادی ) تحویل دهند .
   خدا می داند که چقدر این لحظات سخت و تلخ و جانسوز بویژه برای بازماندگان است ، باشد که با چنین حرکت های کوچکمان ، بتوانیم کمی از آلام و غم سنگین هموطنان زلزله زده مان بکاهیم .

   فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,493,496
تعداد بازدید امروز : 4,900
تعداد بازدید دیروز : 18,725
آخرین به روزرسانی : 1397/07/27