امروز : جمعه 23 آذر 1397
   
  • نمایی از پهلوانی جامعه ورزش ؛

   شور کمک و یاری رسانی اهالی ورزش به زلزله زدگان در مجموعه ورزشی انقلاب

   شور کمک و یاری رسانی اهالی ورزش به زلزله زدگان در مجموعه ورزشی انقلاب

   اهالی ورزش قبل از مراسم گلریزان فردا در مجموعه ورزشی شهید شیرودی، کمک و یاری رسانی به هموطنان زلزله زده در استان های غربی ایران را آغاز کردند و امروز در بیست و سومین روز آبانماه نمادی از وطن دوستی جامعه ورزش را در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به منصه ظهور رساندند.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، پس از اعلام جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مجموعه ورزشی انقلاب ، از صبح امروز فضای ویژه ای در این مجموعه ورزشی حاکم شد ، بطوریکه فعالیت های ورزشی این مجموعه بزرگ تحت تاثیر واقعه دردناک استان های غربی کشور قرار گرفته بود .
   آنچه امروز در مجموعه ورزشی انقلاب به منصه ظهور رسید وطن دوستی اهالی ورزش بود که با کمک های نقدی و غیر نقدی خود همدردی صادقانه ای را با زلزله زدگان داشتند.
   پس از فراخوان در سایت این مجموعه ورزشی، جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی با محوریت بهره برداران مجموعه ورزشی انقلاب و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از همان ساعات اولیه صبح امروز آغاز شد و استقبال اهالی ورزش نیز به گفته یکی از مسولین جمع آوری کمک های مردمی فوق العاده بود.
   در حالی که قرار بود جمع آوری کمک ها تا ساعت 17 خاتمه یابد اما حضور پرشور اهالی ورزش که روزانه از مجموعه ورزشی انقلاب استفاده می کنند بسیار خوب و گسترده بود حتی برخی از افراد صاحبنام در عرصه ورزش نیز بلافاصله پس از آگاهی از این موضوع کمک های خود را به این مجموعه ارسال کردند.
   جامعه ورزش کشور در رویدادهای مشابه همدردی خود را با حضور به موقع در صحنه نشان داده است و در واقعه اخیر نیز حضور مثمر ثمر اهالی ورزش در خور تحسین بود.چه بسا این حضور پرشور مردم و بویژه اهالی ورزش در مجموعه ورزشی انقلاب زمینه ساز حضور ماندگارجامعه ورزش در گلریزان مجموعه ورزشی شهید شیرودی باشد..
   جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مجموعه ورزشی انقلاب همچنان ادامه دارد و به گفته یکی از مسولین شرکت های بهره بردار این مجموعه که مسولیت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی را برعهده دارند ،پس از جمع اوری همراه با نماینده مجموعه ورزشی انقلاب به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ارسال می شود .
   در مجموعه ورزشی انقلاب، شور و اشتیاق مردم و ورزشکاران برای کمک به هموطنان زلزله زده نمادی از نوعدوستی جامعه ورزش است که همراه دیگر اقشار مردم فرهنگ پهلوانی ایران اسلامی را بار دیگر در عرصه عمل نشان داد. در این بین تلاش کارکنان شرکت های بهره بردار در نظم دهی به جمع آوری کمک ها هم فضای امروز مجموعه ورزشی انقلاب را به مکانی برای نشان دادن جلوه ای از مهربانی اهالی ورزش تبدیل کرده بود.
   2 خاور آب معدنی ،1 خاور پتو،نصف خاور چادر مسافرتی و ... تا ساعت 18 جمع آوری شده بود و با توجه به استقبال گسترده مردم به گفته یکی از مسولین شرکت های بهره بردار مجموعه ورزشی انقلاب ،جمع آوری کمک ها فردا نیز انجام خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,729,687
تعداد بازدید امروز : 3,179
تعداد بازدید دیروز : 20,324
آخرین به روزرسانی : 1397/09/23