امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • حس نوعدوستی و تجلّی فرهنگ پهلوانی و جوانمردی ترجمان عشق به وطن

   امدادرسانی جامعه بزرگ ورزش و جوانان آذربایجان غربی به هموطنان زلزله زده کرمانشاه

   امدادرسانی جامعه بزرگ ورزش و جوانان آذربایجان غربی به هموطنان زلزله زده کرمانشاه

   جامعه بزرگ ورزش و جوانان آذربایجان غربی از سه شنبه شب جلوه زیبایی از حس نوعدوستی را از طریق کمک و یاری رسانی به هموطنان زلزله زده در استان های غربی ایران بویژه کرمانشاه نشان دادند.

   به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی پس از اعلام جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مجموعه ورزشی 6000 نفری غدیر ارومیه جمع کثیری از اهالی ورزش و جوانان هر آنچه را که در توان داشتند در طبق اخلاص گذاشتند.
   روز سه شنبه 23 آبان ماه و پس از اعلام جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان کرمانشاهی جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان همگام با آحاد مختلف مردم و دستگاه های اجرایی در اقدامی نوعدوستانه به یاری هموطنان خود شتافتند و هر کس هر آنچه را که در توان داشت با نهایت عشق و محبت تقدیم کرد.
   هیأت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان هر کدام به نوبه خود اقدام به جمع آوری اقلام و نیازمندی های ضروری و اولویت دار برای هموطنان زلزله زده کرمانشاهی نموده اند.
   مجموعه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و در رأس آن دکتر چمن گلی از جمله اولین هایی بودند که به پویش مردمی " انسانیّت" پیوسته و به همراه مدیران و کارکنان و جمعی از ورزشکاران، قهرمانان، مربیان و داوران و پیشکسوتان و جوانان در این حرکت خداپسندانه مشارکت کردند.
   جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در مجموعه ورزشی 6000 نفری غدیر ارومیه همچنان ادامه دارد و بر اساس هماهنگی های انجام گرفته و مشارکت مجموعه شهرداری و فرهنگسراهای آن، فرمانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان این کمک ها پس از تجمیع از ناحیه جمعیت هلال احمر به مناطق زلزله زده ارسال خواهد شد.
   در مجموعه ورزشی غدیر ارومیه شور و اشتیاق مردم و ورزشکاران برای کمک به هموطنان زلزله زده نمادی از نوعدوستی جامعه ورزش است که همراه دیگر اقشار مردم فرهنگ پهلوانی ایران اسلامی را بار دیگر در عرصه عمل نشان داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,548,215
تعداد بازدید امروز : 2,469
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29