امروز : پنجشنبه 26 مهر 1397
   
  • ‌مدیر کل ورزش لرستان خبرداد: کمک های انسان دوستانه جامعه ورزش عصر5شنبه به استان کرمانشاه ارسال می شود

   ‌مدیر کل ورزش لرستان خبرداد: کمک های انسان دوستانه جامعه ورزش عصر5شنبه به استان کرمانشاه ارسال می شود

   علی یاور عزیزپورعصرامروز، در نشست خیرخواهانه هیاتهای ورزشی استان لرستان از کمک های خیرخواهانه جامعه ورزش خبردادوگفت:این کمک ها عصر ۵ شنبه راهی کرمانشاه می شوند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان،عصر امروز سه شنبه نشست خیرخواهانه هیاتهای ورزشی استان لرستان در راستای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان لرستان برگزارشد.
   دراین نشست روسای هیات های ورزشی استان درراستای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه نحوه ونوع کمک رسانی به هموطنان کرمانشاهی را پیشنهاددادند.
   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان ضمن تسلیت مجدد به خانواده های داغدار کرمانشاهی گفت: جامعه ورزش همیشه خصلت های پهلوانی خودرا در میدانهای ورزشی ثابت کرده اند اما در عرصه جامعه نیز سعی کرده دراخلاق مداری پیشتاز باشد.
   وی باشاره به اینکه برخی از ورزشکاران ، خصوصا کوهنوردان در همان ساعات اولیه این حادثه به محل اعزام و اقدامات کمک دوستانه خودرا انجام داده اند گفت:کمک ها ی انسان دوستانه نیز عصر ۵ شنبه راهی منطقه خواهدشد.
   علی یاور عزیزپور همچنین بااشاره به اینکه برخی از کمک ها از طریق شهرستانهای نورآباد،بروجردو کوهدشت مستقیم انتقال پیدا کرده است گفت:عصر ۵ شنبه نیز کمک های هیات های ورزشی استان در قالب پتو که بیشترین نیاز حادثه دیدگان است عازم منطقه خواهدشد.
   وی درادامه بااشاره به خسارت برخی از سالن های ورزشی استان در این حادثه گفت: متاسفانه بخش هایی از سالن های شهرستانهای کوهدشت و رومشکان نیز در این حادثه ،تخریب شده اند که خوشبختانه حادثه جانی دربرنداشته است.
   درادامه روسای هیات های ورزشی از این امر خداپسندانه استقبال کردند و کمک های نقدی خودرا به سرپرستی یکی از هیاتها تحویل دادند .
   این کمک ها در قالب پتو و احتمالا آب معدنی که بیشترین نیاز حادثه دیدگان است عصر ۵ شنبه به منطقه اهدا خواهدشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,484,184
تعداد بازدید امروز : 14,313
تعداد بازدید دیروز : 27,058
آخرین به روزرسانی : 1397/07/26