امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: دستگاه های اجرایی مرتبط برای برگزاری هرچه بهتر یادواره شهدای لرستان کمک کنند

   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: دستگاه های اجرایی مرتبط برای برگزاری هرچه بهتر یادواره شهدای لرستان کمک کنند

   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در نخستین جلسه رسمی هماهنگی یادواره شهدای لرستان بر همکاری هرچه بهتر دستگاه های مرتبط تاکیدکرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، نخستین نشست رسمی یادواره شهدای لرستان، به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان و با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی مرتبط استان و همچنین مسئولان بسیج ورزشکاران استان برگزارشد.
   دراین نشست مدیر کل ورزش و جوانان لرستان بااشاره به اینکه یک جلسه غیر رسمی روز یکشنبه با همین محتوا برگزارشده گفت: ان شالله جلسات آتی منظم تر و فشرده تر و با حضور مدیران کل دستگاه ها برگزار خواهدشد.
   وی درادامه افزود: از دکتر خادمی نیز درخواست خواهیم کرد یک جلسه برای این یادواره با حضور متولیان اصلی یادوراه داشته باشیم .
   علی یاور عزیزپور بااشاره به ۲۳۵ شهید ورزشکار استان لرستان گفت: به همت پایگاه بسیج مالک اشتر اداره کل و بسیج ورزشکاران استان ،طی دوسه سال گذشته ۲۳۵ شهید که شاخص های ورزشکاری رو داشتند شناسایی و گردآوری شده است.
   وی برگزاری این یادواره رایکی از اقدامات ارزشی ودرراستای نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کردو گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط تلاش خواهیم کرد یک یادوراه در شان خانواده های معظم و معزز شهدا برگزار کنیم.
   داودی مسئول بسیج ورزشکاران استان نیز با ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری این یادواره ،وظایف هریک از دستگاه های اجرایی استان دراین یادواره را بیان کرد.
   داوری درادامه از دستگاه ها خواست تا بابرنامه و دقیق تر پای کار بیایند و طرح ها و برنامه های خود را اجرایی کنند.
   همچنین هریک از دستگاه ها درباره نحوه برگزاری این یادواره پیشنهاداتی ارائه کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,562
تعداد بازدید امروز : 8,030
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03