امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • در مراسم گلریزان جامعه ورزش برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور

   ناظمی: کرمانشاه تنها نیست، جامعه ورزش برای کمک بسیج شده است

   ناظمی: کرمانشاه تنها نیست، جامعه ورزش برای کمک بسیج شده است

   رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم گلریزان جامعه ورزش برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور گفت: کرمانشاه تنها نیست و جامعه ورزش همپای سایر اقشار جامعه برای کمک به زلزله زدگان بسیج شده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مازیار ناظمی در مراسم گلریزان جامعه ورزش با بیان این که کرمانشاه تنها نیست، گفت: جامعه ورزش همپای سایر اقشار جامعه برای کمک به زلزله زدگان بسیج شده است و امروز این همدلی و همراهی را شاهد هستیم.
   وی ادامه داد: باشگاه های استقلال و پرسپولیس دو هزار تخته چادر و پتو تقدیم زلزله زدگان کردند، صددستگاه اتومبیل آفروید برای یاری رساندن به مردم غرب کشور وارد کرمانشاه شد، وزارت ورزش و جوانان ۱۰ هزار کنسرو، هزار تخته چادر و ۱۰ هزار تخته پتو در نظر گرفته است، کشتی گیران برای یاری رساندن وارد کرمانشاه شدند، تیم های کوهنوردی حرفه ای به مناطق صعب العبور برای کمک اعزام شده اند، قهرمانان سایر رشته ها کمک های زیادی کرده اند و همه فدراسیون ها نیز برای کمک بسیج شده اند تا ان شاءالله این کمک ها، همدلی ها و همراهی ها مقداری از درد و رنج مردم مصیبت زده و آسیب دیده کرماشاه را بکاهد.
   رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان افزود: ما تنها هماهنگ کننده این اقدامات و کمک ها هستیم و امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر کمک ها را به مردم کرمانشاه برسانیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,335,225
تعداد بازدید امروز : 2,506
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02