امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • گرشاسبی: با پیگیری دکتر سلطانی فر مشکل مالیات پرسپولیس در حال حل شدن است

   گرشاسبی: با پیگیری دکتر سلطانی فر مشکل مالیات پرسپولیس در حال حل شدن است

   عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پیگیری های وزیر ورزش و جوانان را در حل مشکلات مالیاتی این باشگاه مثبت و مثمر ثمر دانست و تاکید کرد: مشکل مالیاتی باشگاه پرسپولیس با حمایت دولت و وزارت ورزش و جوانان در حال حل شدن است.

   حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با تسلیت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر و تسلیت به بازماندگان واقعه زلزله اخیر غرب کشور موضوع جلسه با وزیر ورزش و جوانان را حضور پرقدرت باشگاه ها در لیگ قهرمانان آسیا دانست و اظهار داشت: یقین دارم هیچ بازیکنی که عاشق پرسپولیس باشد راضی نمی شود با بردن مسایل کشور به بیرون از مرزها باعث محرومیت تیم محبوبش شود
   سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت : اگر حمایت تمام عیار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال و همکاری بزرگان این باشگاه نبود و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا حذف می شد به این سادگی های امکان بازگشت وجود نداشت و این موضوع خواست هیچیک از هواداران میلیونی این تیم نیست
   وی ادامه داد : پیرامون اخذ مجوز حرفه ای ،باشگاه پرسپولیس همه اقداماتی را که کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ابلاغ کرده بود ،انجام داده ایم و یک سری از تسویه حساب ها نیز صورت گرفته و برخی از بدهی ها هم در کمیته حل اختلاف بررسی خواهد شد همچنین تعدادی از پرونده ها نیز در دادگاه حکمیت ورزش وجود دارد و هنوز محکومیتی صادر نشده است.
   عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه توضیح داد: من حیث المجموع خوشبختانه باشگاه پرسپولیس با ارائه مدارک، مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده است و ان شاءالله همچون فصل قبل حضور پرقدرتی داشته باشیم .
   گرشاسبی خاطر نشان ساخت: در فصل قبل هم فقط یک اتفاق که همان محرومیت بازیکنان بود باعث شد در عین شایستگی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم شویم در حالی که پرسپولیس شایستگی داشت بعد از بیست و سه سال که از آخرین قهرمانی تیم های ایرانی در آسیا می گذشت این افتخار را برای فوتبال ایران به ارمغان آورد.
   وی با اشاره به بدهی های باشگاه تصریح کرد: از پرسپولیسی های عزیزی که طلبکار بودند و طلب خود را بخشیدند و یا با حداقل دریافتی توافق کردند ،تشکر می کنم . البته هنوز تعداد دیگری طلبکار داریم که پرونده آنها در دست بررسی است و رایزنی می کنیم تا با آنها هم به توافق برسیم تا بدهی های باشگاه حالت شفاف داشته باشد.
   گرشاسبی از پیگیری ها و نامه نگاری های وزیر ورزش و جوانان در حل مشکلات مالیاتی باشگاه به نیکی یاد کرد و توضیح داد: باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه در طی ده پانزده سال گذشته نسبت به اظهارنامه مالیاتی پاسخگو نبودند ،بدهی ها انباشت شده است بطوریکه موجب پدید آمدن بدهی های کلان مالیاتی شده تا حدی که کمر باشگاه را خم کرده است.
   وی ادامه داد: انچه مسلم است با توجه به این مهم که باشگاه پرسپولیس درآمدی نداشته ،بدهی هم به آن تعلق نمی گرفته است اما بدلیل پاسخگو نبودن باشگاه،جریمه به آن تعلق گرفته است که این مهم با پیگیری دکتر سلطانی فر حل شد بطوریکه فعلا به ما نامه ای ارسال کرده اند که هنوز بدهی ها بررسی نشده است و همین پیگیری وزیر ورزش و جوانان مشکل مالیاتی را مرتفع کرد .
   گرشاسبی گفت:خدا را شکر مشکل بزرگ مالیاتی باشگاه پرسپولیس با حمایت دولت و وزارت ورزش و جوانان در حال حل شدن است
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,547,490
تعداد بازدید امروز : 1,744
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29