امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • دفتر امور فرهنگی برگزار می کند

   همایش سراسری مدیران و مسئولین فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در قم

   همایش سراسری مدیران و مسئولین فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در قم

   به همت دفتر امور فرهنگی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان قم همایش سراسری مدیران و مسئولین فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان جعفر سطوتی مدیر کل دفتر امور فرهنگی ضمن اعلام این خبر گفت: نظر به اهمیت، حساسیت، دقت نظر و انسجام در فعالیتهای فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور، مقرر شد که این همایش با دعوت از معاونین امور فرهنگی ورؤسای گروههای فرهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استانها برگزار می شود که پیش بینی های لازم برای آن انجام شده و در یک برنامه دو روزه برگزار خواهد شد.
   وی به حضور معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان در این همایش اشاره داشت و در بیان برنامه های این همایش گفت: چهار اقدام اساسی در این همایش صورت خواهد گرفت ؛ 1-تبیین رویکردها و برنامه های وزارت ورزش و جوانان در حوزه فرهنگ 2- بررسی و تحلیل چالشها و مسائل فراروی استانها در حوزه فرهنگ، 3-آموزش پیوست نگاری فرهنگی برای مدیران و مسئولین فرهنگی وزارتخانه و 4- ترسیم رئوس برنامه ها و اقدامات وزارت ورزش و جوانان در حوزه فرهنگی با نگاه به آینده، که امیدواریم که به نحو شایسته انجام شوند.
   لازم به ذکر است که این همایش دو روزه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 1و2 آذرماه سال جاری در شهر قم و به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,313,408
تعداد بازدید امروز : 5,509
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01