امروز : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
   
  • برگزاری نخستین نشست تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای بین المللی ورزشی جام فجر

   برگزاری نخستین نشست تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای بین المللی ورزشی جام فجر

   نخستین نشست تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای بین المللی ورزشی جام فجر سال ۹۶ برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان بنا بر تاکید دکتر عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش تدوین پیوست های فرهنگی مسابقات بین المللی ورزشی جام فجر را در سال ۱۳۹۶ با هدف پیاده سازی محورهای نظامنامه فرهنگی ورزش کشور، با مشارکت فدراسیون های ورزشی میزبان در دستور کار قرار داده است.
   براساس این گزارش نخستین جلسه تدوین پیوست فرهنگی رویدادهای بین المللی ورزشی جام فجر با حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون برگزار شد. فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، بیست و هفتمین دوره این مسابقات را سال جاری، در زنجان با حضور نزدیک به۳۰ کشور صاحب نام برگزار خواهد کرد. این مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون جهانی بدمینتون تحت عنوان جام فجر ثبت شده و دارای رنکینگ جهانی است.
   برپایی نمایشگاه صنایع دستی ایران، اجرای موسیقی های محلی و آیینی، بازدید از ظرفیت های گردشگری و تاریخی ایران و استان میزبان، و ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای ورزشکار از جمله برنامه های فرهنگی پیشنهادی این مسابقات است.
   لازم به ذکر است این نشست با حضور مدیرکل دفتر امور فرهنگی، مشاور اجرایی معاونت و مشاور ورزشی و مدیر حوزه معاونت فرهنگی، آموزش و پژوهش، رئیس فدراسیون بدمینتون و نائب رئیس بانوان و مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,090,575
تعداد بازدید امروز : 4,712
تعداد بازدید دیروز : 25,487
آخرین به روزرسانی : 1397/02/03