امروز : سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
   
  • حضور در رقابت های کبدی 2017 فرصتی برای نشان دادن توانایی های تیم تایلند

   حضور در رقابت های کبدی 2017 فرصتی برای نشان دادن توانایی های تیم تایلند

   دبیرکل انجمن کبدی تایلند ضمن ابراز رضایت از قرعه تیمش گفت: بازی مقابل ایران فرصت خوبی است تا توانایی های خود را نشان دهیم

   به گزارش روایط عمومی ورزش و جوانان استان گلستان به نقل از خبرگزاری مهر:
   «سومپتاچ فونچو» دبیر کل انجمن کبدی تایلند با اشاره به حضور تایلند در رقابت های کبدی قهرمانی آسیا به میزبانی گرگان اظهار کرد: تیم های مردان و زنان تایلند روز گذشته وارد گرگان شدند. ایران خود را برای میزبانی مسابقات آماده کرده و به نظرم گرگان شهر زیبایی است.
   فونچو افزود: حضور در این تورنمنت فرصت خوبی برای نشان دادن توانایی های تیم تایلند است و بازیکنان از آمادگی خوبی برخوردار هستند.
   وی خاطرنشان کرد: تعدادی از بازیکنان ما در لیگ جهانی کبدی هندوستان بازی کرده اند و از این نظر تجربه بالایی دارند.
   دبیرکل انجمن کبدی تایلند بیان کرد: تیم ما در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی رتبه پنجم را کسب کرده است و امسال آماده تر از سال های گذشته هستیم.
   سونچو درباره قرعه کشی و همگروه تیم کشورش با ایران گفت: از قرعه راضی هستیم و فرصت خوبی است تا در مقابل ایران خودمان را نشان دهیم.
   وی تصریح کرد: صعود از گروه هدف ما است و امیدوار هستیم که بتوانیم حتی مقام قهرمانی را کسب کنیم!
   لازم به ذکر است، تیم مردان تایلند در گروه دو با تیم های ایران، کره جنوبی، ترکمنستان و سری لانکا هم گروه شده است و نخستین رقیب تیم کبدی کشورمان است.
   دهمین دوره مسابقات کبدی مردان قهرمانی آسیا و پنجمین دوره مسابقات کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم تا پنجم آذرماه به میزبانی گرگان در سالن امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار می‌شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,090,568
تعداد بازدید امروز : 4,705
تعداد بازدید دیروز : 25,487
آخرین به روزرسانی : 1397/02/03