امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • برنامه بازی های روز اول کبدی قهرمانی مردان و زنان آسیا در گرگان

   برنامه بازی های روز اول کبدی قهرمانی مردان و زنان آسیا در گرگان

   مسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات کبدی قهرمانی مردان و زنان آسیا، گفت: دهمین دوره کبدی مردان آسیا با دیدار تیم های پاکستان - ژاپن و هندوستان - عراق از ساعت 8 صبح جمعه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان آغاز می شود.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان به نقل از خبرگزاری ایرنا:
   ام گلثوم ساوری مسئول کمیته اطلاع رسانی مساابقات کبدی قهرمانی 2017 روز پنجشنبه 2 آذز 96 اظهار کرد: براساس قرعه کشی ساعت 9 صبح جمعه هم تیم های ایران و تایلند و سریلانکا و کره جنوبی با هم مسابقه می دهند و آخرین دیدار نوبت صبح بین تیم های افغانستان و پاکستان برگزار خواهد شد .
   وی افزود: در نوبت عصر در اولین بازی ها پاکستان با عراق و ژاپن با افغانستان در ساعت 15 مسابقه می دهند و در ساعت 16 ترکمنستان به مصاف سریلانکا خواهد رفت.
   ساوری ادامه داد: عصر جمعه مراسم رسمی افتتاح رقابت ها با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می شود و پس از آن در ساعت 18.30 تیم های ایران و کره جنوبی و هندوستان و ژاپن به مصاف هم می روند.
   وی گفت: پنجمین دوره رقابت های کبدی قهرمانی زنان آسیا هم از ساعت 11 روز جمعه (فردا) با مسابقه تیم های تایلند و پاکستان و کره جنوبی با چین تایپه آغاز می شود.
   به گفته وی؛ در ادامه ساعت 12 تیم های سریلانکا - پاکستان و ژاپن - عراق و ساعت 13 تیم های چین تایپه - هندوستان و تایلند - کره با هم مسابقه می دهند.
   وی بیان کرد: تیم های ایران - عراق و ژاپن - سریلانکا از ساعت 19.30 آغازگر بازی های نوبت عصر در بخش زنان هستند.
   ساوری افزود که ساعت 20.30 شامگاه جمعه نیز تیم های ترکمنستان - کره جنوبی و هندوستان - تایلند و در ادامه از ساعت 21.30 تیم های پاکستان - ژاپن و ایران - سریلانکا رقابت های خود را برگزار می کنند.
   به گفته وی؛ در بخش مردان تیم های ایران ، هندوستان ، پاکستان ، سریلانکا ، تایلند ، کره جنوبی ، ژاپن ، عراق ، ترکمنستان و افغانستان و در بخش زنان تیم های ایران ، هندوستان ، پاکستان ، سریلانکا ، تایلند ، کره جنوبی ، ژاپن ، عراق ، ترکمنستان و چین تایپه در این رقابت ها حضور دارند.
   این رقابت ها شامگاه یکشنبه و با معرفی تیم های قهرمان در گرگان مرکز استان گلستان به کار خود پایان می دهد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,445,245
تعداد بازدید امروز : 2,432
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24