امروز : دوشنبه 30 مهر 1397
   
  • دوره بازآموزی مربی گری با حضور مدرس ارشد ITU در تهران برگزار می شود

   ارتقاء دانش مربیان سه گانه ایران با دوره آموزشی نیل مک فرسون

   ارتقاء دانش مربیان سه گانه ایران با دوره آموزشی نیل مک فرسون

   21 تن از مربیان سه گانه کشور برای حضور در دوره بازآموزی ورزش سه گانه که با حضور مدرس ارشد ITU در هفته جاری در تهران برگزار می گردد، حاضر خواهند بود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه؛ با رایزنی و پی گیری انجام شده و با دعوت رسمی فدراسیون، نیل مک فرسون مدرس ارشد اتحادیه جهانی ورزش سه گانهITU از آفریقای جنوبی و سرمربی کنونی تیم ملی این کشور برای برگزاری یک دوره بازآموزی مربی گری بین المللی هفته جاری به ایران می آید.
   دوره مذکو به منظور افزایش توان علمی و عملی مربیان و ورزشکاران رشته سه گانه در سراسر کشور از 8 تا تا 12 آذرماه جاریدر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می گردد که برای شرکت در این دوره آموزشی از 21 نفر از مربیان ورزش سه گانه کشور دعوت به عمل آمده است. اسامی افراد دعوت شده برای حضور در این اردو به این شرح است:
   مهدی رضائی، فرامرز رنجکش، احسان امینیان ، مازیار شیریان، حامد یادگاری، هادی اژدهاکش، وحید حسن بیگی، مهدی حقی، میلاد طاهری ، محمد خاتونی، حسن کیائی، محمدرضا توکلی، علی مشهدلو، سید مقصود شبیری، نوید سلیمی پور، آتیلا لواء، محمد باقری، منوچهر عزیزی، مهدی گودرزی، اردلان خسروانی، کاظم برغمدی
   فدراسیون ورزش سه گانه با توجه به برگزاری دوره آموزشی مشابه در سال گذشته با حضور این مدرس برجسته بین المللی در ایران و نتایج مفید و تاثیرگذار آن بر عملکرد مربیان کشور، جهت برگزاری مجدد این دوره از ایشان دعوت به عمل آورد.
   لازم به ذکر است مربیان دعوت شده برای شرکت در دوره فوق می بایست در روز سه شنبه مورخه 7 آذر ماه در محل خوابگاه شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران حضور یابند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,548,750
تعداد بازدید امروز : 3,004
تعداد بازدید دیروز : 21,567
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29