امروز : چهارشنبه 25 مهر 1397
   
  • تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا - بنگلادش

   کمانداران ایران فردا در مرحله حذفی به مصاف حریفان خواهند رفت

   کمانداران ایران فردا در مرحله حذفی به مصاف حریفان خواهند رفت

   کمانداران کشورمان امروز در ماده‌های مختلف تیمی و انفرادی مقدماتی در مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف رقیبان رفتند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه رقابت‌های تیراندازی با کمان قهرمانی آسیا که به میزبانی بنگلادش در حال برگزاری است، عصر امروز ملی‌پوشان کامپوند و ریکرو کشورمان در بخش انفرادی، تیمی و میکس به رقابت پرداختند.
   در بخش ریکرو تیمی زنان، ایران با ترکیب مهسا بدخشان، نیلوفر علیپور و پارمیدا قاسمی به رقابت پرداخت و با 1856 امتیاز هشتم شد. ایران در مرحله حذفی مقابل مغولستان قرار می‌گیرد.
   در ریکرو میکس، ایران با ترکیب نیلوفر علیپور و صادق اشرفی وارد میدان شد که با1281 امتیاز دهم شد. ایران در مرحله حذفی به مصاف کمانداران مغولستان به میدان می‌رود.
   در کامپوند تیمی مردان، ایران با ترکیب اسماعیل عبادی، یاسر عمویی و مجید قیدی با 2062 امتیاز پنجم شد. ایران در مرحله نخست استراحت دارد و در دور دوم مقابل قزاقستان قرار می‌گیرد.
   در کامپوند میکس، اسماعیل عبادی و فرشته قربانی ترکیب تیم ملی کشورمان را تشکیل می‌دادند که با 1377 امتیاز هفتم شدند. ایران در نخستین گام مقابل عراق تیر می‌زند.
   در بخش انفرادی ریکرو زنان، نیلوفر علیپور با امتیاز 630 بیست و چهارم، پارمیدا قاسمی با امتیاز 626 بیست و ششم و مهسا بدخشان با امتیاز 600 چهل و سوم شدند.
   در کامپوند انفرادی مردان، اسماعیل عبادی با امتیاز 689 رتبه پانزدهم، یاسر عمویی با امتیاز 687 هجدهم، مجید قیدی با امتیاز 686 بیستم شدند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 16,444,228
تعداد بازدید امروز : 1,415
تعداد بازدید دیروز : 23,357
آخرین به روزرسانی : 1397/07/24